Şampiyonlar Ligi 3 Yıllığına TTNET’de

Şampiyonlar Ligi 3 Yıllığına TTNET’de

222
0
PAYLAŞ

sampiyonlar_ligi_ttnetUEFA’nın en büyük organizasyonlarından Şampiyonlar Ligi’nin Türkiye’deki yayın haklarının yeni sahibi belli oldu.

TTNET, 2015- 2016 sezonun başlamak üzere Şampiyonlar Ligi’nin yayın haklarını ihalesini 3 yıllığına satın aldı.

Bilindiği üzere 2012 – 2015 yılları arası Şampiyonlar Ligi yayın hakkının sahibi D- Smart – Star TV olurken gelecek 3 sezon boyunca Şampiyon Ligi TTNET aracılığıyla futbol severlere sunulacak.

Yayın ihale bedeli ile ilgili açıklama yapılmazken kısa sürede TTNET’in anlaşmayı duyurması bekleniyor.

SIRADA SÜPER LİG MAÇLARI OLABİLİR

UEFA Şampiyonlar Ligi’nin Türkiye içi yayın haklarını 3 yıllığına satın alan TTNET şimdi de Süper Lig ihalelerine hazırlanıyor.

TTNET’in 13 yıldır Süper Lig yayın haklarına sahip olan DİGİTÜRK’e karşı 2017 yılında yapılacak ihaleye girerek Türk futboluna yeni bir soluk kazandırmak istediği öğrenildi.

Şampiyonlar Ligi’nin yayın haklarına sahip olan TTNET’in maçları seyircilere nasıl sunacağı merak konusu olmuştu. TTNET, Şampiyonlar Ligi maçlarını TRT ile ortak bir dijital platform oluştararak ekranlara yansıtacak. Elinde bulundurduğu TTNET Tivibu platformuda TTNET’in elini güçlendiriyor.

Kaynak

Bir önceki yazımız olan Saatler Ne Zaman Geri Alınacak 2015 başlıklı makalemizde 2015 kış saati, kış saati uygulaması ve kış saati uygulaması 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?