Samsung Open House (SOH) Projesiyle Türkiye’de

Samsung Open House (SOH) Projesiyle Türkiye’de

9
0
PAYLAŞ

samsung open house

Samsung Electronics; beyaz eşya ürünlerine yönelik olarak tüketicilere yenilikçi, interaktif, dijital bir perakende deneyimi sunacağı Samsung Open House (SOH) projesi ile perakendecilikte yeni bir çağ başlatıyor.

Samsung Electronics, ilk etapta İstanbul, Bursa ve Kocaeli’nde hayata geçireceği “Samsung Open House” (SOH) projesiyle, zincir mağazalarda beyaz eşya odaklı interaktif satış alanları oluşturacak. Samsung, ürün deneyimlemeyi mümkün kılan interaktif ekranlara sahip tek marka olarak bu yeni projesiyle Türkiye’de yine bir ilke imza atıyor.

Samsung’un tüketicilere yenilikçi, dijital bir perakende deneyimi sunacağı SOH projesi, özellikle, 85 inçlik dokunmatik ekranlarla donatılmış CenterStage alanıyla dikkat çekiyor.

En gerçekçi, interaktif mağaza turu

Zincir mağazalarda alışveriş yapan müşteriler, gerçek boyutlu dokunmatik ekranlar sayesinde, ürünleri orijinal boyutunda görüntüleyerek sağladıkları faydalar hakkında bilgi edinebilecek ve ürünün kendi mutfaklarında nasıl görüneceğini deneyimleyebilecekler. Müşterilerin fotoğraflar ve videolar aracılığıyla ürünlerin öne çıkan özelliklerini interaktif olarak deneyimlemesini sağlayan CenterStage, alışverişçilere satın alma kararı vermelerini kolaylaştıran gerçek bir mağaza turu sunuyor.

SOH’lar, ayrıca zincir mağazalarda yer alan Samsung beyaz eşya ürünlerine ait özel standlar içinde en geniş alana sahip olacak.

Bir önceki yazımız olan Avea, TTNET ve Tivibu Tarih Oluyor başlıklı makalemizde avea, tivibu ve ttnet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?