Sarmaşık

Sarmaşık

4
0
PAYLAŞ

sarmaşık

Sarmaşık gemisi yük aldıktan sonra tahliye limanı olan Angola’ya gidecektir. Sefer devam ederken geminin armatörü iflas eder ve ortadan kaybolur.

Gemi Mısır’a geldiğinde armatörün liman parasını ödemediği anlaşılır, geminin üstünde haciz vardır. Liman yetkilileri gemiyi kimsenin uğramadığı demirleme alanına çekerler. Mürettebattan gemiyi olası tehlikelere karşı hareket ettirebilecek sayıda kişinin kalması gerektiğini belirtirler.

Beybaba diye hitap edilen geminin kaptanı, makineden Kürt, mutfaktan kamarot Nadir, gemicilerden Alper ve Cenk, usta gemici olarak da İsmail gemide kalır.

Hepsinin kalmayı seçişindeki hikaye başkadır. Sarmaşık film konusu bu altı adamın yiyecek ve içecek kıtlığıyla gemide geçirdiği 120 günün hikayesidir.

Sarmaşık Film Gösterim Tarihi: 04 ARALIK 2015

Sarmaşık Film Oyuncuları: Nadir Saribacak, Hakan Karsak, Kadir Cermik, Özgür Emre Yildirim, Osman Alkas, Seyithan Özdemir

Sarmaşık Film Resimleri

Sarmaşık Film Fragmanı

Bir önceki yazımız olan Kocan Kadar Konuş 2: Diriliş başlıklı makalemizde kocan kadar konuş 2, kocan kadar konuş 2 diriliş ve kocan kadar konuş 2 diriliş filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?