Shell Otogaz Kullanıcılarına Ücretsiz Sızdırmazlık Testi

Shell Otogaz Kullanıcılarına Ücretsiz Sızdırmazlık Testi

331
0
PAYLAŞ

shell-sizdirmazlik-testi

Shell, Türkiye genelinde farklı 20 ilde ve 42 istasyonunda Shell AutoGas kalitesi ve uzmanlığıyla müşterilerine özel ücretsiz sızdırmazlık testi fırsatı sunuyor. Etkinliğin İstanbul ayağı, Avrupa ve Anadolu yakasında toplam yedi istasyonda gerçekleşecek. Her istasyonda hafta içi beş gün boyunca devam edecek olan etkinliğe tüm otogaz müşterileri davetli.

Uluslararası tecrübesiyle müşterilerine her zaman kaliteli ürün ve hizmet sunan Shell AutoGas, Türkiye genelinde 20 ilde 42 istasyonda müşterilerine büyük bir fırsat sunuyor. Shell AutoGas ürünleri ve hizmetlerini sunan Shell istasyonlarında otogazlı araç kullanan tüm müşterilere Zavoli işbirliğiyle ücretsiz sızdırmazlık testi hizmeti veriliyor. İstanbul’da yedi farklı Shell istasyonunda, farklı tarihlerde, hafta içleri beş gün boyunca 10.00-17.30 saatleri arasında yapılacak aktiviteler 5 Eylül tarihine kadar devam edecek.

Etkinlik için Shell istasyonlarını ziyaret eden otogaz kullanıcılarının araçlarına, Zavoli LPG dönüşüm ustaları tarafından otogaz bakım prosedürü kapsamında ücretsiz gaz sızdırmazlık testi hizmeti sunulacak. Ustalar gerektiğinde teknik yönlendirmede bulunacak. Otogazlı araçlara uygulanan ‘sızdırmazlık testi’, otogaz ekipmanlarının bulunduğu her noktada gaz kaçağı kontrolü yaparak, güvenli kullanım sağlıyor.

Otogazlı araç kullananları bir de sürpriz bekliyor olacak. Tüm Shell istasyonlarında Shell AutoGas alanlar Shell Helix’teki büyük indirimden faydalanacak. Shell AutoGas alanlar 4 litre Shell Helix HX7 G ve 4 litre Shell Cam Suyu’nu 96 TL yerine 70 TL’ye; 1 litre Shell Helix HX7 G ve 1 litre Shell Cam Suyu’nu ise 28 TL yerine 20 TL’ye alabilecek.

İstanbul’daki istasyonlarda gerçekleşecek etkinliğin programı aşağıdaki gibi olacak:

İSTASYON – TARİH – ADRES

100. YIL MAHALLESİ – 18-22 Ağustos – 100. Yıl Mahallesi Matbaacılar Caddesi No:34 Mahmutbey

BAŞAKŞEHİR 1. ETAP – 25-29 Ağustos – İkitelli Başakşehir Bulvarı 119299 Küçükçekmece

BOSTANCI GÜNEY – 25-29 Ağustos – Kozyatağı Mahallesi E-5 Üzeri Bostancı

PİYALEPAŞA – 1–5 Eylül – Piyalepaşa Bulvarı İstiklal Mahallesi No:16/B Beyoğlu

KURTKÖY – 8-12 Eylül – Yayalar Mah. Ankara Cad. No:73 Pendik

KAYNARCA MERKEZ – 15-19 Eylül – Kaynarca Mahallesi Ankara Asfaltı Üzeri Pendik

TUZLA – 22-26 Eylül – Evliya Çelebi Mah. Rauf Orbay Cad. No:35 Tuzla

Not: Hafta sonları aktivite yapılmayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Minik Paket Her Yöne 1000 Dakika Yıllık Abonelik Kampanyası başlıklı makalemizde mini paket turkcell, turkcell ekonomik paket ve turkcell minik paket hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?