Shell Turbo S4 GX ile Yüksek Verimlilik

Shell Turbo S4 GX ile Yüksek Verimlilik

3
0
PAYLAŞ

shell

Shell, üstün koruma, uzun yağ ömrü ve yüksek sistem verimliliği sağlayan yeni nesil Turbo S4 GX serisi türbin yağlarını geliştirerek tüketicilerine sundu.

Madeni yağ sektörünün 8 yıldır lideri olan Shell, üstün koruma, uzun yağ ömrü ve yüksek sistem verimliliği sağlayan yeni nesil Turbo S4 GX serisi türbin yağlarını geliştirerek tüketicilerine sundu.

İşletmelerde yüksek teknoloji ile üretilmiş türbin sistemlerinin etkin bir şekilde korunması ve yüksek verimlilikte çalışmasını sağlamak için en gelişmiş ve yüksek performanslı türbin yağlarına duyulan gereksinimden yola çıkarak Shell Madeni Yağlar, enerji şirketlerinin ve üretim tesislerinin operasyonlarından optimum performans elde edebilmeleri amacıyla Turbo S4 GX serisi türbin yağlarını geliştirdi.

Doğal gazdan üretilmiş olmasından dolayı ham petrol türevi konvensiyonel mineral türbin yağlarına göre çok daha kararlı bir yapıya sahip olan Turbo S4 GX serisi, özellikle üstün sudan ayrışma performansı, hızlı havayı defetme özelliği, köpük oluşumuna karşı yüksek direnç ve mükemmel filtrenebilme özellikleriyle yeni nesil türbin sistemlerinin çalışma koşullarında optimum performans sağlıyor.

Shell Turbo S4 GX serisi türbin yağları, yük taşıma gereksinimi duyulan dişli kutulu türbinler dahil endüstriyel buhar, hafif ve ağır hizmet gaz türbinleri ve kombine çevrim santrallarında kullanılmak üzere geliştirildi. Ayrıca, sahip olduğu üstün özellikleri sayesinde bazı endüstriyel ekipmanlarda ve turbo kompresörlerde de kullanım imkanı sağlıyor.

Üst seviyede yağlama performansına sahip olan yeni nesil Turbo S4 GX serisi türbin yağları uzun kullanım ömrü ve bakım maliyetlerinde tasarruf sağlamasının yanı sıra türbinlerin kesintisiz yüksek verimlilikte çalışabilmelerine olanak tanıyor.

Bir önceki yazımız olan Yeni Kimlik Kartı Başvurusu, Özellikleri ve Tüm Detayları başlıklı makalemizde kayıp kimlik ücreti, yeni doğan kimlik ve yeni kimlik başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?