Sobike Aquabiking Türkiye’de!

Sobike Aquabiking Türkiye’de!

171
0
PAYLAŞ

sobike aqubikingFransa’da doğup ünlenen, birçok Avrupa ülkesi ve Amerika’da selülit, bölgesel incelme ve fizik tedavi amaçlı kullanılan “Sobike Aquabiking” fitness konusunda ilk akla gelen isimlerden olan Ebru Şallı’yı tanıtım yüzü seçti ve M-Onep Klinikleri güvencesiyle Türkiye’de hizmet vermeye başladı. Sobike Aquabiking; tek kişilik bir makinede, 18 hidromasaj ünitesini, renk terapisini, aromaterapik uygulamaları; ekolojik bir teknik oda ile birleştirdi. Egzersiz ve inceltici terapileri bir arada sunan konsept; sadece formu korumak amaçlı değil, varis ve ödem tedavilerine yardımcı olmak, sakatlanan sporcuların rehabilitasyonu, hamile ve ileri yaş egzersizlerinde de güvenle kullanılıyor.

Dini ya da görüntüsüyle ilgili endişelerden dolayı başkalarının yanında giyinip soyunmak istemeyenler için de avantajlar sunan, kişisel bir kabinde, seansları kullanıcının başlatıp bitireceği şekilde ayarlanan sistem; TV izleyip müzik dinleyeceğiniz ve sadece size ait bir küvet ve odada uygulanıyor. Üstelik su belinize kadar geldiği için saç kurutma, makyaj bozulması gibi sorunlar da yok. 45 dakikalık seanslarda 300-500 arası kalori yapılan bu sistem, 6 seanslık paketler halinde satın alınıyor.

Sistem Dünyada Pippa Middleton, Beyonce, Laure Manaudou (Fransız milli yüzücü), Kate Middleton, Nolwenn Leroy, Melanie Laurent, Britney Spears tarafından da kullanılıyor.

Bir önceki yazımız olan İdrar Yolları Taşı Tedavisinde Bükülebilir Aletler ve Lazer Tedavisi başlıklı makalemizde idrar yolu taşı, idrar yolu taşı ameliyatı ve idrar yolu taşı tedavisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?