Superonline Öğrenci Kampanyası

Superonline Öğrenci Kampanyası

223
0
Superonline Öğrenci Kampanyası
Ortalama: 5
PAYLAŞ

superonline-ogrenci-kampanyasiTurkcell Superonline, üniversite öğrencilerine özel bir kampanya başlattı. Yeni kampanya ile üniversiteliler 12 ay taahhütle 59 TL’ye fiber internet ya da Yalın ADSL hizmetinden yararlanacak.

Dijital dünyada hayatı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı Turkcell Superonline, üniversite öğrencilerine yönelik yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında 25 Mbps hız ve 75 GB Adil Kullanım Koşulları (AKK) sahip fiber internet ya da 16 Mbps’e kadar hız ve 50 GB AKK sahip Yalın ADSL hizmetinden yararlanmak isteyen üniversite öğrencileri ayda yalnızca 59 lira ödüyor. Hem fiber hem de Yalın ADSL için tek fiyat avantajı getiren kampanya, 12 ay taahhüt seçeneği ile dikkati çekiyor.

Evlerinde hızlı ve kaliteli internet hizmetinin keyfini çıkaran üniversiteliler aktivasyon, kurulum ve üyelik süresince modem ücreti de ödemiyor. Böylece üniversiteliler en sevdikleri film, dizi ve TV kanallarını izleme keyfini bilgisayarına taşıyor.

Üniversite öğrencisi yeni müşterilerin ya da mevcut abone olup farklı bir adres için başvuruda bulunanların katılımına açık kampanyadan yararlanmak için öğrenci kimliği ya da öğrenci belgesi ile başvurmak yeterli.

1 Ocak 2015’e kadar geçerli kampanyaya katılmak için Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 850 222 0 222, www.superonline.net ya da Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından başvuruda bulunmak yeterli.

Bir önceki yazımız olan Pegasus Yaz Kampanyaları 2015 başlıklı makalemizde pegasus 2015 kampanya, pegasus 2015 yaz ve pegasus kampanyaları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?