Tansaş Alışverişe Gaz Veriyor!

Tansaş Alışverişe Gaz Veriyor!

392
0
PAYLAŞ

tansas-aygaz-otogaz-kampanyasi14-27 Ağustos 2014 tarihleri arasında Tansaş mağazalarından Money Club, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile tek seferde 50 TL ve üzeri market alışverişi yapan müşteriler, Aygaz veya Mogaz Otogaz veya Moistasyonlarında geçerli 10 TL değerinde hediye otogaz kazanacaklardır.

50 TL alışverişlimitine alkollu ürünler, sigara, oprator TL yükleme ürünleri, yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir. Tansaş’ta yapılacak tek seferde yapacakları 50 TL ve üzeri market alışverişlerinin kasa fişlerinin alt kısmında 16 haneli bir şifre çıkacaktır.

Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler, 16 haneli şifreleri “TANSAS” yazıp bir boşluk bırakarak 3161’e SMS atmaları durumunda cep telefonlarına Aygaz veya Mogaz Otogaz istasyonlarında kullanabilecekleri 8 haneli bir şifre gelecektir.

8 haneli şifreler tüm Aygaz ve Mogaz Otogaz istasyonlarında geçerlidir. Kiosk cihazı bulunan Aygaz Otogaz istasyonlarında kiosk üzerinden teyit edilerek kullanılabilecektir.

Kiosk olmayan istasyonlarda ise şifrenin market görevlilerine bildirilerek kontrolü sağlanabilecektir. Her müşteri kampanyadan üç kere faydalanabilecektir. Kampanyadan yararlanmak için 8 haneli şifrenin kullanılması gerekmektedir.

Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Şifrelerin son kullanma tarihi 30 Eylül 2014’tür.

Kampanya 10.000 kişi ile sınırlıdır.

Aygaz, 5015 ve 5307 sayılı yasal mevzuat veya Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu karar gereği uygulamalarındaki değişiklikler nedeniyle tüm uygulama koşullarını tek taraflı olarak ve önceden bildirmeksizin değiştirebilir veya uygulamayı sonlandırabilir.

Bir önceki yazımız olan Shell Otogaz Kullanıcılarına Ücretsiz Sızdırmazlık Testi başlıklı makalemizde shell ve sızdırmazlık testi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?