TeknoSA’dan Al, Total’den 15 TL Bedava Yakıt Kazan!

TeknoSA’dan Al, Total’den 15 TL Bedava Yakıt Kazan!

157
0
PAYLAŞ

teknosa-total-kampanyasiEkim ayı boyunca, TeknoSA mağazaları ve teknosa.com’dan Turuncu Kart ile tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, Club Total Card ile Total’den toplam 150 TL ve üzeri yakıt alımından sonra, Total istasyonlarında geçerli 15 TL bedava yakıt kazanıyor.

Teknosa Total Kampanyası

Total ve TeknoSA işbirliği çerçevesinde, Club Total Card ve TeknoSA Turuncu Kart sahipleri, 01 – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında kampanyadan faydalanabiliyor. Kampanya kapsamında kazanılan 15 TL değerindeki bedava yakıt hediyesi, 15 Mayıs 2015 tarihine kadar akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde kullanılabiliyor.

Club Total Card sahiplerinin kampanyaya katılması için, öncelikle TeknoSA’dan Turuncu Kart ile 150 TL ve üzeri alışveriş yapmaları ve alışverişleri sonrasında kazandıkları kampanya kodunu kartlarına kayıtlı cep telefonundan “TEKNOSA” yazıp bir boşluk bırakarak 0 532 750 04 96’ya SMS göndermeleri gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Turkcell AşkMeşk Paketi başlıklı makalemizde aşk meşk, aşkmeşk paketi ve turkcell hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?