Ticari Mastercard Anadolujet ile Uçuruyor

Ticari Mastercard Anadolujet ile Uçuruyor

421
0
PAYLAŞ

anadolujet-mastercard-kampanyasiMasterCard Ticari Kart sahipleri artık AnadoluJet ile uçuyor. 20 Mart – 10 Haziran 2014 tarihleri arasında www.masterkobi.com/anadolujet adresinden temin edilen promosyon kodu ile AnadoluJet’in web sitesi üzerinden gidiş-dönüş uçak bileti satın alan tüm MasterCard Ticari Kart sahipleri yüzde 35 indirim fırsatı yakalıyor.

AnadoluJet, MasterCard işbirliğiyle büyük, küçük tüm işletmelere yönelik yeni bir kampanyaya imza atıyor. 20 Mart tarihinde başlayacak ve 10 Haziran 2014 tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında MasterKobi MasterCard Ticari Kart sahipleri AnadoluJet’in web sitesi üzerinden satın alacakları gidiş-dönüş uçak biletlerine yüzde 35 indirimle sahip olacak.

Promosyonel sınıflar hariç tüm sınıflarda geçerli olan kampanya kapsamında biletlemelerin 7 gün önceden www.masterkobi.com/anadolujet adresinden alınan promosyon kodu ile yapılması gerekiyor. AnadoluJet, uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 25 38 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Zamanı Durdur Kampanyası başlıklı makalemizde türk telekom ve zamanı durdur kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?