Tıkla Gel: Online Alışverişin Mağaza ile Buluşma Noktası

Tıkla Gel: Online Alışverişin Mağaza ile Buluşma Noktası

209
0
PAYLAŞ

morhipo boyner ykm tikla gel

Morhipo’dan alışveriş yapanlar, Tıkla Gel hizmetini seçerek sipariş ettikleri ürünü kendilerine en yakın Boyner veya YKM mağazasındaki Tıkla Gel noktasından istedikleri zaman teslim alabiliyorlar. Üstelik ürünün iadesini de herhangi bir mağazadan yapabiliyorlar.

“Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkesiyle hizmet sunan morhipo.com, Boyner ve YKM mağazaları; morhipo müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak yepyeni bir işbirliğine imza atarak online alışverişi mağaza ile buluşturdu.

Türkiye’de ilk defa yeni sezon ürünlerini ve özel kampanyaları aynı adreste buluşturan morhipo.com, internetten alışveriş yapmak isteyen ama nereden ya da ne zaman teslim alacağını kendisi belirlemek isteyenler için bir ilki gerçekleştirerek Tıkla Gel hizmetini uygulamaya soktu. Benzersiz bir kolaylık ve seçenek zenginliği sunan morhipo.com’dan Tıkla Gel hizmeti seçilerek yapılan alışverişler, Boyner ve YKM Mağazaları’nda bulunan Tıkla Gel noktalarına ulaştığında ürün sahibine e-posta ve sms ile bilgilendirme yapılıyor ve haftanın her günü 10:00-22:00 saatleri arasında teslim alınabiliyor.

İlk olarak İstanbul’daki mağazalarda geçerli olan uygulama kısa süre içinde tüm Türkiye’de devreye girecek.

Bir önceki yazımız olan Dövme Silme Kalemi ve Fiyatı başlıklı makalemizde dövme sildirme, dövme silme ve dövme silme fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?