TP-LINK T3700G-28TQ JetStream Gigabit L3

TP-LINK T3700G-28TQ JetStream Gigabit L3

96
0
PAYLAŞ

tp-link t3700g-28tq

Kablosuz ağ pazarının lider markası TP-LINK, kurumsal pazarda da iddiasını sürdürüyor. Kurumlara yönelik ağ çözümlerine yeni bir switch modelini ekleyen şirket, JetStream serisi T3700G model ile esnek ağ oluşturulmasını sağlıyor.

28 giriş yuvasına sahip olan T3700G, ölçeklenebilir ve farklı ağ protokollerini destekleyen bir ağ desteği sunuyor. Yığınlanabilir ve Gigabit L3 yönetilen bir switch olan ürünün 4 adet 10Gbps’lik SFP girişi, 24 adet RJ-45 girişi bulunuyor.

Tamamen esnek ve ölçeklenebilir ağ oluşturmak için önemli bir ürün olan T3700G, RIP ve OSPF gibi bol katmanlı yönlendirme protokollerini destekliyor. İsteğe bağlı yedek harici güç ünitesi eklenebilen switch, bu sayede daha verimli ve sağlam bir ağ oluşturabiliyor.

Link fazlalıkları için Ring Stacking (halka sıklaştırma) yapabilen cihaz, dağıtılmış link yığını desteği de sunuyor. IEEE 802.1P desteği, sesli VLAN, menzil limiti gibi kaliteli servis destekleri sağlayan switch, yüksek güvenlik için gerekli uygulamalara da sahip. DoS savunma desteği, 802.1x ve RADIUS kimlik sorgulama, port güvenliği, SSL ve SSH şifreleme gibi pek çok güvenlik desteği sunan TP-LINK T3700G, kurumlar için güvenilir ve uygun maliyetli bir çözüm oluşturuyor.

Bir önceki yazımız olan SüpereSor (Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri) başlıklı makalemizde süperesor, superonline müşteri hizmetleri ve superonline müşteri numarası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?