TTNET Yeni Yıl iPad Kampanyası

TTNET Yeni Yıl iPad Kampanyası

221
0
PAYLAŞ

ttnet-ipad-kampanyasiTürkiye’nin lider internet şirketi TTNET, yeni yıl öncesinde Apple iPad tablet sahibi olmak isteyenler için ‘İndirimli Yeni Yıl Kampanyası’ başlattı. TTNET müşterileri, 3 farklı iPad modeline 24 ay taksit imkanıyla sahip olabiliyor.

TTNET, yeni yıla tablet sahibi olarak girmek isteyen müşterileri için indirimli Apple iPad kampanyası başlattı. İndirimli yeni yıl kampanyası kapsamında, iPad Mini Only WiFi, iPad Air Only WiFi ve iPad Mini 4G + WiFi modelleri; TTNET müşterilerine tarifelerinden bağımsız 24 ay taksit imkanıyla sunuluyor. Kampanyadan yararlanan kullanıcılar; iPad Mini Only WiFi tablete ayda 29 TL’ye, iPad Air Only WiFi tablete ayda 47 TL’ye, iPad Mini 4G + WiFi tablete ise ayda 42 TL’ye sahip olabilecek.

Kampanyaya katılan TTNET’liler, 5 bini aşkın noktadaki TTNET WiFi hizmeti ile Tivibu cep ve web’i kapsayan Tivibu Go Maxi paketinden 24 ay boyunca ücretsiz yararlanacak. Kampanyadan faydalanan kullanıcılar, taksit ödemelerini TTNET faturalarına yansıtabilecek.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler, TTNET satış noktalarına, www.ttnet.com.tr ve 444 0 375 TTNET müşteri hizmetlerine başvuru yapabiliyor.

Bir önceki yazımız olan Migros Yeni Yıl Alışveriş Fırsatları başlıklı makalemizde migros market, yılbaşı alışveriş fırsatları ve yılbaşı alışverişi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?