TTNET’ten Ayda 49,90 TL’den Başlayan Fiyatlarla Limitsiz Fibernet

TTNET’ten Ayda 49,90 TL’den Başlayan Fiyatlarla Limitsiz Fibernet

405
0
PAYLAŞ

ttnet-logoTTNET, hiper hızlı interneti keşfetmek isteyen yeni müşterileri için avantajlarla dolu kampanyalarına devam ediyor. “Hızı Keşfet” kampanyası ile 24 ay taahhüt veren yeni TTNET müşterileri, 24 Mbps hızında Limitsiz Fibernet’i ilk 12 ay 49,90 TL, sonraki 12 ay ise 61,90 TL’ye deneyimleyebilecek.

Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET, uygun fiyata hiper hızlı internet deneyimi yaşayarak, dijital dünyanın sağladığı olanaklardan maksimumda yararlanmak isteyen yeni müşterileri için “Hızı Keşfet” kampanyasına devam ediyor.

Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt veren yeni müşteriler, 24 Mbps hızında Limitsiz Fibernet’e, ilk 12 ay 49,90 TL, sonraki 12 ay ise 61,90 TL ödeyerek sahip olabilecek.

Bireysel ve kurumsal müşterilerin yararlanabileceği kampanyada, modem ücretsiz sunulurken, yalın internet erişim ücreti ya da TTNET Alo Konuştukça Öde paketi de ücrete dahil.

30 Eylül 2014 tarihine kadar devam edecek kampanyadan yararlanmak isteyenler, Türk Telekom Ofislerinden, Türk Telekom Bayilerinden ya da 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden başvuru yapabilecekler.

Bir önceki yazımız olan DeFacto, MTV Avrupa Müzik Ödülleri Töreni’ne Götürüyor başlıklı makalemizde defacto ve mtv müzik ödülleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?