Türk Telekom ile Aksigorta’dan Konut Sigortası Kampanyası

Türk Telekom ile Aksigorta’dan Konut Sigortası Kampanyası

131
0
PAYLAŞ

türk telekom

Türk Telekom, siz değerli müşterileri için ev telefonu üzerinden değer yaratmaya devam ediyor.

22 Eylül 2015 ile 31 Aralık 2015 tarihleri arasında başvuran ilk 100.000 abonenin başvuruda bulunarak katılabileceği kampanyaya ile bütün ev telefonu müşteriler, Ak Sigorta güvencesi ile Konut Sigortası kapsamına alınacaktır.

Bu kapsamda müşterilere Ak Sigorta güvencesiyle Konut Sigortası hediye edilecektir. Kampanyaya katılan müşterilerimiz evlerini tarife gruplarına göre 12 ay ya da 24 ay boyunca 5.000 TL’ye kadar güvence altına alacaklardır.

Teminatların detayına ulaşmak için tıklayınız. Pdf Kampanyaya katılan müşterilerimiz, sigorta poliçelerini http://www.aksigorta.com.tr adresinden görüntüleyebilir veya temin edebilirler.

Kampanyaya ilişkin detaylar:

 • Abone sigorta işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için kendisinden istenen bilgileri doğru vermekle yükümlüdür, aksi halde bu durumdan kaynaklanan tüm sorumluluk Abone’ye ait olup, Türk Telekom’un herhangi bir sorumluluğu söz konusu olmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında abonenin sahip olduğu sigorta nedeniyle bilgilendirme ve sigorta teminatlarından doğan her türlü talep ve şikâyetinin muhatabı ve bu konuda her türlü yükümlülük, sigorta teminatını veren Ak Sigorta şirketine aittir.
 • Türk Telekom’un Kampanya kapsamında sigorta ettiren durumunda olması hiç bir şekilde sigorta sağlayıcı, sigortacı veya sigorta aracısı sıfatına haiz olduğu anlamına gelmeyecek ve bu şekilde yorumlanmayacaktır.
 • Kampanyaya katılarak konut sigortasından yararlanan müşterilerimiz konut sigortası ile ilgili her türü sorun ve şikayetlerini 444 27 27 numaralı çağrı merkezine veya aşağıda açık iletişim bilgileri yer alan Aksigorta’ya iletebileceklerdir:
  AKSİGORTA SİGORTA A.Ş. (“Aksigorta”):
  Adres: Poligon Cad. Buyaka 2 Sitesi, No:8 Kule: 1, Kat: 0-6 Ümraniye 34777 İstanbul/Türkiye
  Tel: 444 27 27
  e-posta: bilgi@aksigorta.com.tr
 • Kampanya Başvuru kanalları:
  444 1 444 Türk Telekom çağrı merkezi
  Türk Telekom Bayi, Ofis ve Müdürlükleri
 • Kampanya 22.09.2015-31.12.2015 tarihleri arasında geçerlidir.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Akıllı Telefon Yenileme Kampanyası başlıklı makalemizde akıllı telefon, turkcell akıllı telefon ve turkcell kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?