Türk Telekom Konforlu Hayat

Türk Telekom Konforlu Hayat

40
0
PAYLAŞ

türk telekom konforlu hayat

Türk Telekom Konforlu Hayat size, günlük yaşamınızda sık kullandığınız araçları, mekan ve nesneleri her an her yerden kontrol etme imkanı verir. Hayatınıza konfor ve kolaylık getirir, zamandan ve kaynaktan tasarruf etmenizi sağlar.

Türk Telekom Konforlu Hayat platformu aşağıdaki kapsamda ürün ve servisler sunar;

Türk Telekom Konforlu Hayat Yuvam

Evinizdeki ısıtma-soğutma, izleme, güvenlik vb. sistemleri akıllı hale getirerek, her an her yerden izleme ve kontrol etme imkanı sağlayan, konforlu ve tasarruflu bir ev hayatı sunan ürünler ve servislerdir.

Türk Telekom Konforlu Hayat Aracım

Yeni bir araç almadan, mevcut aracınızı akıllı servisler ve mobil internet bağlantısı ile akıllı hale getirmenizi sağlayan; ek güvenlik, verimlilik, kontrol imkanı yaratarak aracınızla olan deneyiminiz ve etkileşiminize yeni bir boyut katan ürün ve servislerdir.

Türk Telekom Konforlu Hayat Sağlığım

Sizin veya sevdiklerinizin sağlık durumunu sürekli kontrol altında tutarak beklenmedik ve acil durumlarda ilgilileri haberdar ederek müdahale edilmesini sağlayan ürün ve çözümleridir.

Türk telekom konforlu hayat üzerinden yenilikçi ürün ve servislerimiz hakkında detaylı bilgileri inceleyebilir, ürünlerin satın alım veya başvuru işlemleri yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bosch Talent Camp 2016 başlıklı makalemizde bosch talent camp ve bosch talent camp 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?