Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2240
0
Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Ortalama: 5
PAYLAŞ

türk telekom

Türk Telekom müşteri hizmetlerindeki müşteri temsilcisine beklemeden nasıl daha çabuk bağlanırım dediğinizi duyar gibiyiz ve sizlere Türk Telekom müşteri temsilcisine bağlanma konusunda yardımcı olacağız.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası Kaç?

Eski adlarıyla Avea ve TTNET’inde dahil olduğu Türk Telekom müşteri hizmetlerine direk bağlanma için aşağıdaki numaraları kullanabilir ve aşağıdaki tuş kodlarıyla direk bağlanabilirsiniz.

Türk Telekom hatlardan aramak için Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 1 444 (Ücretsiz)
Diğer yönlerden arayanlar için Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası (Not: 0212 gibi başına rakam koymayınız.): 444 1 444
Yurt dışından arayanlar için Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0090 212 444 1 444

Türk Telekom hattı olmayan bir telefon ile müşteri temsilcisine hemen bağlanmak için sırasıyla; 0 Tuşlayınız.

Müşteri temsilcisine en kısa yoldan bağlanmak isterseniz operatöre bağlandıktan sonra sırasıyla size belirtilen rakamları tuşlayınız. Veya, 0‘ı tuşlamadan önce 5 saniye bekleyin. Müşteri temsilcisi ile görüşeceksiniz.

Not: Sizde bu konu hakkında eksik gördüğünüz bir bilgi var ise veya sizin paylaşacağınız bir bilgi var ise yorum alanından belirtiniz. En kısa sürede incelenip konu hakkında bilgi sağlanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yeni Kimlik Kartı Başvurusu, Özellikleri ve Tüm Detayları başlıklı makalemizde kayıp kimlik ücreti, yeni doğan kimlik ve yeni kimlik başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

türk telekom müşteri hizmetleri

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?