Türk Telekom TT175 Cep Telefonu

Türk Telekom TT175 Cep Telefonu

143
0
PAYLAŞ

türk telekom tt175 cep telefonu

Türk Telekom Grubu, kendi markasını taşıyan ilk akıllı telefonu Türk Telekom TT175 Cep Telefonu’nu düzenlediği bir etkinlikte tanıttı.

Türkiye’de parmak izi okuyucusuna sahip ilk operatör markalı cihaz olan TT175, metal gövdesi, 5,5 inç full HD çözünürlüğündeki ekranı, gerçek 8 çekirdekli işlemcisi ile performans ve tasarım olarak sınıfının en iyisi. 13 MP arka, 5 MP ön kamera ve Kamera+ uygulaması ile çok kaliteli fotoğraf çekme özelliğine sahip.

Türk Telekom Grubu, 175 yıllık tecrübesiyle teknoloji liderliğini simgeleyen ve kendi markasını taşıyan ilk akıllı telefonu TT175’i, 30 Kasım’da düzenlenen bir etkinlikle tanıttı. Parmak izi okuma özelliğine sahip ilk operatör markalı cihaz olan TT175’in tanıtıldığı gecenin ev sahipliğini, Türk Telekom Grubu Bireysel İş Birimi CEO’su Erkan Akdemir ve Türk Telekom Grubu Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk üstlendi. Sunuculuğunu Öykü Serter’in yaptığı gecede, pop müzik sanatçısı Bengü davetliler için çok özel bir konser verdi. Gecede düzenlenen yarışmaya katılan ve ilk beşe giren davetlilere TT175 hediye edildi.

Türk Telekom Grubu olarak, şimdi de yüksek teknolojiyi erişilebilir fiyatlarla müşterilerimizle buluşturma felsefemizi 175 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizle birleştirerek TT175’e imza attık. TT175, gerek yüksek performansı ve şık tasarımıyla, gerekse 899TL’lik fiyatıyla Türk Telekom Grubu hizmetlerinin ayrıcalıklarını yaşamak isteyen tüm müşterilerimiz için uygun bir tercih olacak. Türk Telekom TT175 cep telefonu müşterilerimizin bizden beklentisini, ihtiyacını analiz ederek ortaya çıkardığımız; operatör markalı cihazlarda bir ilk olan parmak izi özelliği, yazılımı ve donanımıyla sınıfındaki en gelişmiş akıllı cihaz. TT175 ile yine Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz ve cihazımızı Türk Telekom, TTNET ve Avea faturalarına ek taksitli ödeme seçenekleriyle satışa sunuyoruz.’

Türk Telekom TT175 Cep Telefonu

Türk Telekom Grubu Mobil Bağlantı Direktörü Baran Yurdagül ise gerçekleştirdiği sunumda TT175’in sahip olduğunu öne çıkan özellikleri hakkında şunları söyledi:

‘TT175, Türkiye’de kendi sınıfındaki cihazlarda bir ilk olan, metal tasarım ve 0,5 saniyede kullanıcısını tanıyan yüksek hızlı parmak izi okuyucusuna sahip. Cihazın yazılımını ve donanımını; 5,5 inç Full HD ekranda eğlenceyi ve üretkenliği ideal seviyeye taşıyacak bir tasarım anlayışıyla bir araya getirdik. Yüksek çözünürlüklü ön ve arka kameralar ve profesyonel seviyedeki Kamera+ uygulaması ile fotoğraf çekim deneyimini en üst noktaya taşıdık. Tüm bunların yanında Türk Telekom TT175 Cep Telefonuna özel tasarlanmış kişiselleştirilebilen arayüz, el yazısıyla akıllı arama, kolay kullanım modu, TT175’e özel olarak tasarlanmış uygulama simgeleri, TT175’in sahip olduğu özelliklerin yalnızca bir kısmını oluşturuyor.’

Bir önceki yazımız olan Vodafone ve Huawei 4.5G İçin Güçlerini Birleştirdi başlıklı makalemizde huawei, huawei p8 lite ve vodafone hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?