Turkcell, Avea ve Vodafone iPhone 6 Fiyatları ve Paketleri

Turkcell, Avea ve Vodafone iPhone 6 Fiyatları ve Paketleri

1944
0
PAYLAŞ

iphone-6Apple firmasının 26 Eylül itibariyle Türkiye’de de satışa sunduğu iPhone 6 ve iPhone 6 Plus telefonları için Turkcell, Avea ve Vodafone kullanıcılarına sunulan teklifler ve paketleri bir araya toparladık.

Turkcell iPhone 6 Fiyatları ve Paketleri

16GB, 64GB ve 128 GB’lık 3 farklı modele ve gümüş, uzay grisi ve altın renk seçeneklerine sahip iPhone 6’ya Turkcell Platinum müşterileri 36 ay boyunca tarifeye ek ayda 49 TL’den başlayan fiyatlar (Platin Prestij Paketi için) ve Platinum Hizmet Ekipleri tarafından kapıya kadar teslim seçeneği, Turkcell Kurumsal müşterileri ise 24 ay boyunca tarifeye ek ayda ayda 89,5 TL’den başlayan fiyatlarla (Kurumsal müşteriler için belirtilen fiyat Platin Business Star Paketi için) sahip olabiliyor.

iPhone 6 Plus ise Turkcell bireysel müşterileriyle 36 ay boyunca tarifeye ek ayda 59 TL’den başlayan (Platin Prestij Paketi için), Turkcell Kurumsal müşterileriyle 24 ay boyunca tarifeye ek ayda 104,5 TL’den başlayan fiyatlarla (Kurumsal müşteriler için belirtilen fiyat Platin Business Star Paketi için) buluşuyor.

Detaylı bilgi ve Turkcell tarifenize özel teklifler için http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cihazlar/iphone-bireysel-akilli-telefon-kampanyasi adresine bakabilirsiniz.

Avea iPhone 6 Fiyatları ve Paketleri

Yeni iPhone’lar için Avea çeşitli fırsatlar sunuyor. iPhone 6, 36 ay taahhüt ile tarifeye ek 39 liradan, iPhone 6 Plus ise tarifeye ek 49 liradan başlayan taksitlerle Avea müşterileriyle buluşacak. Avea, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus müşterilerinin, çift taşıyıcılı internet teknolojisi Mobil Plus üzerinden internete 2 kat hızlı bağlanabilmelerini sağlayacak.

Detaylı bilgi ve Avea tarifenize özel teklifler için http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/iPhone-6 adresine bakabilirsiniz.

Vodafone iPhone 6 Fiyatları ve Paketleri

Vodafone Türkiye, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus akıllı telefonları, Vodafone Cep Merkezleri’nde yer alan Vodafone Çok Satanlar Masası’nda 24 ve 36 ay taksit seçenekleriyle satışa çıkardı.

Vodafone açıklamasına göre 16 GB kapasiteli iPhone 6, 36 ay taksitle Red Elite tarifesine ek ayda 35 TL, 16 GB kapasiteli iPhone 6 Plus ise 36 ay taksitle Red Elite tarifesine ek ayda 40 TL fiyatlarla abonelere sunuluyor. Vodafone Türkiye, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus kullanıcılarına, ülke geneline yayılmış hızlı 3G ağından yararlanma imkanı da sağlıyor.

Detaylı bilgi ve Vodafone tarifenize özel teklifler için http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/kampanyalar/tarifeler adresine bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Samsung'a Avrupa'nın En Prestijlisi EISA'dan Yılın En İyi Full HD TV Ödülü başlıklı makalemizde samsung, samsung UE55H7000 ve UE55H7000 hakkında bilgiler verilmektedir.

avea eskiyi getir yeniyi al

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?