Turkcell Bayram Hediyesi Kampanyası

Turkcell Bayram Hediyesi Kampanyası

389
0
PAYLAŞ

turkcell-bayram-kampanyasiTurkcell.com.tr’ye hemen giriş yapın, 75 TL ve üstü alışverişlerinizde anında 25 TL indirim kazanın!

Bayram hediyeniz Turkcell.com.tr’den…

03 – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında Turkcell.com.tr’ye giriş yapan Turkcell’liler turkcell.com.tr’de 75 TL ve üstü tüm cihaz ve aksesuar alışverişlerinde geçerli 25 TL indirim kuponunu anında alıyor.

Hemen giriş yapın, avantajlı alışverişin keyfini çıkarın!

Kampanya Koşulları:

  • 03-31 Ekim  2014 tarihleri arasında Turkcell müşterisi olan turkcell.com.tr’ye kampanya sayfasından giriş yapan bireysel ve kurumsal müşterilerimiz  yararlanabilir.
  • 75 TL ve üstü tüm cihaz ve aksesuar alışverişlerde anında 25 TL indirim sağlayan  turkcell.com.tr  kuponu  Hesabım/ İndirim ve Avantajlar sayfasından alınabilir.
  • 25TL degerindeki indirim kodu tek kullanımlık ve turkcell.com.tr’den tek seferde yapılacak 75TL ve üzeri tutardaki kontratsız akıllı telefon, tablet, VINN ve aksesuar alışverişlerinde geçerlidir. (KDV Dahil)
  • İndirimden yararlanmak için turkcell.com.tr’deki yer alan Sepet ekranındaki “Indirim Kodu” alanına, size özel indirim kodunuzu girmeniz ve uygulama butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.
  • 25TL degerindeki indirim kodları tek kullanımlıktır, başka kampanyalarla birleştirilemez ve bölünemez. İndirim kodları kampanya bitimi olan 31.10.2014’e kadar alınır, son kullanım tarihi 30.11.2014’e turkcell.com.tr’de yukarıda belirtilen koşullarda kullanılır..
  • İndirim kodları stoklarla sınırlıdır.
  • Turkcell kampanya içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.

Bir önceki yazımız olan Turkcell AşkMeşk Paketi başlıklı makalemizde aşk meşk, aşkmeşk paketi ve turkcell hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?