Turkcell Engelli Tarifesi (1GB – 2GB)

Turkcell Engelli Tarifesi (1GB – 2GB)

188
0
PAYLAŞ

turkcell engelli tarifesi

Ön Ödemeli Destek Tarifesi Paketleri kapsamında sunulan Engel Tanımayan Hepsi 1 GB Paketi ile sadece 25 TL’ye veya 2 GB Paketi ile sadece 30 TL’ye sevdiklerinizle tam 1000 dakika konuşabilir, 1000 SMS atabilir ve doya doya internetin keyfini sürebilirsiniz.

Turkcell’den engelleri aşan tarifeleriyle sizlere destek sunmaya devam ediyor. Heryöne 1000 DK ile doya doya konuşabilir, Her yöne 1000 SMS ile gönül rahatlığı ile mesajlaşabilir, seçeceğiniz 1 GB veya 2 GB internet tarifesi ile rahatlıkla internete girebileceksiniz.

Turkcell Engel Tanımayan Hepsi 1 GB paketini almak için ENGELSIZ HEPSI 1GB yazıp veya Turkcell Engel Tanımayan Hepsi 1 GB paketini almak için ENGELSIZ HEPSI 2GB yazıp 2222‘ye yollayabilirsiniz.

Turkcell Engel Tarifesi

 • Ön Ödemeli Destek Tarifesi Paketleri kampanyası kapsamında sunulan Engel Tanımayan Hepsi 1GB ve 2GB paketlerinden Ön Ödemeli Destek Tarifesindeki Bireysel Hazır Kart’lı Turkcell müşterileri faydalanabilir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin ücretlendirme periyodu 100 kb’tır.
 • Paketteki kullanılmayan dakika ve internet bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler için, 30 gün sonunda müşterilerimiz paketlerini iptal etmedikleri sürece, hatlarında yeterli TL bakiyelerinin olması durumunda paket abonelikleri yenilenir. Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler 30 gün sonunda yenilenmez.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 30 günlük paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek bir paketleri yok ise müşterilerimizin aramaları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise 30 günlük paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları paket aşım tarifesi üzerinden (100 KB’ı 2 kr); 30 günlük paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yok ise internet kullanımları standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • 30 günlük paket aboneliği süresince, Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler 1 kere; Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler ise 4 kere alınabilir.
 • Kampanyaya başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS’ler ücretsizdir.
 • Paket kapsamındaki dakika ve internet üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Ön Ödemeli Destek Tarifesi Paketleri Kampanyası’ndaki dakikalar FCT, Kıbrıs, yurt dışı ve roaming (yurt dışında dolaşım) aramaları için geçerli değildir.
 • Paket kapsamındaki dakika ve internet sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Kampanyada verilen, data paketinin üst hız limiti 7.2 Mbps, aynı kapsama alanında yer alan internet kullanıcıları arasında önceliklendirme seviyesi 2. olacaktır.Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.  Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

Bir önceki yazımız olan Yeni Turkcell'lilere 8 GB Hediye başlıklı makalemizde 8gb internet, turkcell ve turkcell 8g internet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?