Turkcell Ev İnterneti Kadar Cepten Hediye

Turkcell Ev İnterneti Kadar Cepten Hediye

44
0
PAYLAŞ

turkcell superonline

Evinizdeki ve cebinizdeki interneti Turkcell kalitesi ve hızı ile tek bir pakette birleştirdi. Kampanya kapsamında sunulan fiber ve yalın ADSL tekliflerinden size en uygun olanı şimdi seçin sizin de cep telefonunuza 75 GB (Fiber için) – 50 GB (Yalın ADSL için) cepten internet yüklensin.

Fiber Teklifleri

Hız Kota Hız Alanı * (AKK) Tarife Fiyatı Kampanya
Fiyatı
Turkcell İnternet Paketi**
25 Mbps Limitsiz 75 GB 84 59,9 75 GB Cepten İnternet
25 Mbps Limitsiz 125 GB 94 69,9
25 Mbps Limitsiz 175 GB 104 79,9
50 Mbps Limitsiz 75 GB 94 69,9
50 Mbps Limitsiz 125 GB 104 79,9
50 Mbps Limitsiz 175 GB 114 89,9
100 Mbps Limitsiz 75 GB 114 79,9
100 Mbps Limitsiz 125 GB 124 89,9
100 Mbps Limitsiz 175 GB 134 99,9

Yalın ADSL Teklifleri

Hız Kota Hız Alanı * (AKK) Tarife Fiyatı Kampanya
Fiyatı
Turkcell İnternet Paketi**
8 Mbps’ye Kadar Limitsiz 50 GB 91 59 50 GB Cepten İnternet
16 Mbps’ye Kadar Limitsiz 50 GB 93 64
16 Mbps’ye Kadar Limitsiz 75 GB 98 69
8 Mbps’ye Kadar Limitsiz 100 GB 106 74

*AKK adil kullanım koşullarını ifade etmektedir Kampanya kapsamındaki limitsiz paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 3 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı fiberde 1 Mbps’ye düşürülecektir.
** Kampanya taahhüdü boyunca kullanılabilecek Cepten İnternet sunuluyor
Yukarıda belirtilen ücretlere tüm vergiler (%18 KDV ve %5 ÖİV) dâhildir.

Avantajlar
 • Turkcell Superonline Limitsiz evde internet paketleri ile Turkcell’ den cepten interneti tek pakette sunuyoruz
 • Fatura sürprizi yok, net fiyat tek fiyat!
 • Taahhüt süresince aktivasyon, kurulum ücreti ve aboneliğiniz süresince modem ücreti ödemezsin.
Mobil internet paketi özellikleri:
 • Mobil Internet Paketi’nin tanımlanması için, Kampanya kodunun Turkcell’e gönderildiği tarih itibariyle aktif ön ödemeli veya faturalı bir TURKCELL bireysel ses hattı sahibi olunmalıdır.
 • Mobil Internet Paketi’nden mevcut Turkcell aboneliği kapsamında  http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/ev-interneti-kadar-cepten-hediye adresinde yer alan şartlarla yararlanabilir.
 • Mobil Internet Paketi’nin tanımlanması için, Kurulumun tamamlanarak Yalın ADSL İnternet Hizmetinin aktivasyonunun sağlanması gerekir. Yalın ADSL İnternet Hizmeti aktivasyonunu takiben Abonenin Turkcell Superonline sistemlerinde kayıtlı cep telefonu numarasına SMS ile “kampanya kodu” gönderilecektir. Mobil Internet Paketinin kullanıma açılması için abonenin söz konusu  “kampanya kodu”nu 2222 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekir. “Kampanya kodu”nun kullanım, güvenlik ve gizlilik sorumluluğu ilgili aboneye aittir. “Kampanya kodu” sadece bir kereye mahsus olmak üzere tanımlanır ve kullanılır.
 • Mobil Internet Paketi aktiflendikten sonra başka bir hatta/kişiye devredilemez.
 • Mobil Internet Paketi Taahhüt başlangıcından itibaren 24 ay boyunca geçerlidir.
 • Mobil İnternet Paketi tanımlatılan ilgili abonenin Turkcell veya TURKCELL SUPERONLINE aboneliğinin Taahhüt Süresince herhangi bir nedenle kısıtlanması ve/veya sona ermesi durumunda, bu süre zarfında Kampanya kapsamında sağlanan Mobil Internet Paketi’nden yararlanılamaz.
 • Mobil Internet Paketi sadece yurtiçinde geçerlidir.
 • Mobil Internet Paketi’nin herhangi bir nedenle sona ermesi/sunulmaması durumlarında dahi işbu Taahhütname kapsamında sunulan Turkcell Superonline Yalın ADSL Hizmeti sona ermez.
 • Mobil Internet Paketi, ilgili Turkcell hattına tanımlı varsa diğer mobil internet paketlerine göre kullanımda öncelikli değildir. Başka bir deyişle öncelikli data/mobil internet kullanımı Turkcell hattına tanımlı varsa diğer mobil internet paketleri üzerinden gerçekleşecektir.
 • Mobil Internet Paketinin aylık kullanım kotasının dolması durumunda abonenin farklı bir mobil internet paketi varsa ilgili paketten, yoksa standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılır.

Şartlar

 • Kampanya 9 Haziran-30 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya 24 ay taahhütlüdür.
 • Kampanyadan sadece bireysel mevcut Turkcell Superonline müşterileri yararlanabilir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dâhil (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na tabidir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/iş yeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/iş yeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Kampanya kapsamındaki fiber paketlerin upload (yükleme) AKK değerleri 50 GB’dır.
 • Yalın ADSL Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [ yeni abonelikle Yalın ADSL’den yararlanan yeni müşteriler için tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 38 TL aktivasyon ücreti, mevcut abonelikle Yalın ADSL’e geçiş yapan mevcut müşteriler içinse tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 8 TL aktivasyon ücreti, yeni abonelikle Yalın ADSL’den yararlanan yeni müşteriler için tüm vergiler (%18 KDV) dahil 100 TL kurulum hizmeti tutarı, numara taşıma/tahsis durumunda yararlanılan tüm vergiler (%18 KDV, %15 ÖİV) dahil 6,99 TL değerinde ki 100 dakika konuşma paketinin yararlanılan ay kadar toplam bedeli, seçilen paketin tarife fiyatı ile kampanya fiyatı arasındaki farkın yararlanılan ay kadar toplam tutarı ]  toplam bedeli ile bu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Fiber Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin  [tüm vergiler dâhil (%18 KDV) 200 TL kurulum ücreti, bu kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler dahil (18 KDV, %5 ÖİV) 48 TL aktivasyon ücreti, numara taşıma/tahsis durumunda yararlanılan tüm vergiler (%18 KDV, %15 ÖİV) dahil 6,99 TL değerinde ki 100 dakika konuşma paketinin yararlanılan ay kadar toplam tutarı]  toplam bedeli, faydalanılan cepten internet paket bedeli (50GB=296 TL, 75GB=356TL- vergiler dahil (%18 KDV+%5 ÖİV)) ile bu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • Hizmetin sonlandırılması halinde modem, Turkcell Superonline bayisine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içinde teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline modem ücretini tüm vergiler (%18 KDV) dâhil 150 TL olarak son faturaya yansıtır.
 • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere faturanıza yansıtılır.
 • “16 Mbps’ye kadar” paketlerinden yararlanabilmek için hattınızın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattınızın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığa göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse kurulum ve aktivasyon bedeli dışında sağlanan indirimler ve / veya indirimli servislerin toplam bedeli ile bu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • 05.08.2014 tarihinden sonra gelen yeni aboneler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktif edildikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.

Bir önceki yazımız olan Vodafone Ramazan Kampanyası 2016 başlıklı makalemizde ramazan kampanyası, ramazan kampanyası 2016 ve vodafone kampanya 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?