Turkcell Minik Paket Her Yöne 1000 Dakika Yıllık Abonelik Kampanyası

Turkcell Minik Paket Her Yöne 1000 Dakika Yıllık Abonelik Kampanyası

513
0
PAYLAŞ

turkcell-minik-paketTurkcell kalitesi ile 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile ayda 35 TL’ye her yöne 1000 dakika konuşabilirsiniz! Son 90 gün içerisinde yeni bir faturalı hat alan, numarasını faturalıya taşıyan veya faturasız hattınızı faturalıya geçiren tüm abonelerimiz kampanyadan faydalanabilirler.

  • İster yeni bir bireysel faturalı hat alarak, ister numaranızı faturalı seçeneğiyle Turkcell’e taşıyarak, isterseniz Hazır Kart’tan faturalı hatta geçerek, Her yöne Tarifesi Minik Paket Her Yöne 1000 Dakika Yıllık Abonelik Kampanyası ‘na katılın paketinizden ayda 35 TL ye her yöne 1000 dakika olarak yararlanma fırsatını yakalayın.
  • Yıllık Abonelik kampanyasına katılım için gönderilen SMS ücretsizdir. Paket ücretlerine yeni tesis özel iletişim vergisi ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • Paket fiyatlarına %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • Minik Paket Her Yöne 1000 Dakika Yıllık Abonelik Kampanyası ‘ndan faydalanmak isteyen abonelerimizin son 90 gün içinde yeni bir bireysel faturalı hat alarak, numarasını faturalı olarak Turkcell’e taşıyarak veya Hazır Kart’tan faturalı hatta geçerek Turkcell Faturalı dünyasına katılmış olması gerekmektedir.
  • Yıllık abonelik yaptırdığınız dakika paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır. Kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 15 TL’dir. Iptal tarihine kadar tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.
  • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Alışverişini Kipa’dan yap, Anadolujet ile yüzde 50 indirimli uçma hakkı kazan başlıklı makalemizde anadolujet ve kipa hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?