Turkcell Size Özel Hepsi 500 Plus Kampanyası

Turkcell Size Özel Hepsi 500 Plus Kampanyası

15
0
PAYLAŞ

turkcell

Sevdiklerinizle yurt içi her yöne 500 dakika konuşabilir, 1000 SMS ile mesajlaşabilir ve 2 GB internet ile cepten internete doya doya girebilirsiniz.

Size Özel Hepsi 500 Plus Kampanyası’ndan; fatura kesim tarihinden altı gün öncesi itibarıyla;

  • Tarifeden ücretlendirilen yurt içi konuşma, mesajlaşma, internet paket aşımları ile paket aşım çözümü ile ücretlendirilen yurt içi konuşma, mesajlaşma ve internet kullanımlarının KDV ve ÖİV dahil toplam güncel tutarı 15 TL ve üzerinde olan;
  • Son 30 gün içerisinde tarife değişikliği yapmamış, bekleyen tarife değişikliği talebi olmayan ve son 62 günde fatura kesim tarihi değişikliği yapmamış olan;
  • İlgili tarih itibarıyla yurt içi heryöne ses çağrılarının toplam süresi 393 dk’nın altında, yurt içi kısa mesaj sayısı 900 SMS’in altında ve internet kullanımı 805 MB – 1610 MB arasında bulunan;
  • Aktif cihaz kampanyası bulunmayan;
  • Diğer Turkcell aboneleri ile paylaşımlı fayda içeren kurgularda yer almayan;
  • Veri işleme izni bulunan;
  • Bireysel faturalı ses hattına sahip müşterilerimiz faydalanabilir.
 •  12 ay boyunca Size Özel Hepsi 500 Plus Kampanyasından faydalanma taahhüdünde bulunan abonelere, başvurularını takiben 12 fatura dönemi boyunca aylık sabit paket ücreti ile KDV, ÖİV dahil ayda 39 TL’ye yurt içi her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 2 GB içeren Hepsi 500 Plus paketi indirimli olarak sunulacaktır. Kampanyaya katılan aboneler 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık ücretinde gerçekleşecek olası fiyat değişikliklerinden etkilenmeyeceklerdir. Kampanya bitiminde aboneler Hepsi 500 Plus paketinin güncel ücreti ve içeriği üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.
 •  Kampanyaya katılım, abonenin bir sonraki fatura kesiminden 2 gün öncesini geçmemek şartıyla kendisine tanınan süre içinde yapılabilir.
 •  Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan abonelerin faturasına kampanya iptal bedeli yansıtılacaktır. Erken iptal bedeli, abonenin kampanyadan faydalandığı her ay için KDV ve ÖİV dahil 11 TL’dir. Erken iptal bedeli, abonenin taahhütten vazgeçtiği ay itibarıyla aylık cayma tutarları toplamına ve kalan aylarda ödeyeceği toplam tutara bakılarak abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir. Farklı bir yıllık abonelik kampanyasından Size Özel Hepsi 500 Plus Kampanyası’na geçiş yapan abonelerin, önceki kampanyalarına ilişkin biriken erken iptal bedelleri Size Özel Hepsi 500 Plus kampanyalarının bitiş tarihine kadar korunacak ve iptal durumunda faturalarına yansıtılacaktır.
 •  Kampanya ile kazanılan faydalar üçüncü şahıslara devredilemez. Kullanılmayan faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmez.
 • Kampanya kapsamındaki faydalar konferans, görüntülü arama ve ödemeli aramalarda geçirlidir.

Bir önceki yazımız olan Hazır Kart Kamu İle Özel 6 Ay 6 GB Kampanyası başlıklı makalemizde ankara kamu, turkcell kamu paketi ve turkcell kamu paketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?