Türkiye Sektörler Ligi 2014 sezonu başlıyor

Türkiye Sektörler Ligi 2014 sezonu başlıyor

146
0
PAYLAŞ

sektorler-ligi-2014Türkiye Sektörler Ligi 2014 sezonu sporun, centilmenliğin ve paylaşımın büyük bir tutku ve şölen havasında geçeceği unutulmaz maçlara yeniden sahne olacak.

Şirket içi paylaşım, kurumsal kültürlerin oluşturulması, ekip çalışması, güncel iş hayatı dışındaki faaliyetler, şirketlerin gelişimindeki olmazsa olmaz değerlere ulaşmada çok önemli yer tutmaktadır. İşte Sektörler Ligi’ de bu çabanın en büyük destekçisi olarak 26 Ekim’de yeniden başlıyor.

26 Ekim 2014 tarihinde muhteşem bir açılışla başlayacak olan Sektörler Ligi’ne sektörlerin önde gelen dernekleri ve şirketleri katılıyor. Organizasyona katılımcı şirketlerin üst düzey yöneticileri de takımlara destek vermek amacıyla buluşacaklar.

Sektörler Ligi 2014

Yaklaşık 1.5 ay sürecek olan organizasyon bu sene birçok yenilik ve sürprizle tüm katılımcılarını ve seyircilerini yeniden büyülemeye hazırlanırken, organizasyona son başvuru tarihi de 10 Ekim olarak belirlendi.

Sektörler Ligi’nin başlama düdüğü 26 Ekim’de Bahçelievler’de çalıyor. Sektörlerin Devleri ile 2014 sezonunda büyük heyecan ve coşku yeniden başlıyor.

Bir önceki yazımız olan Vestel Ekomaks Bulaşık Makinesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?