Ulaştırma Sektöründeki Mobil Uygulamalar Yarışıyor

Ulaştırma Sektöründeki Mobil Uygulamalar Yarışıyor

105
0
PAYLAŞ

taksibul logoSon dönemin en dikkat çeken trendleri arasında gelen mobil aplikasyonlar sektörlerine göre ilgi görürken rekabet piyasası da hareketleniyor. Asıl amaçları Ulaştırma sektöründe yaşanan sıkıntılara çözüm sunmak olan aplikasyonlar bunun yanı sırada işin ticaret ayağında kıyasıya yarışıyor.

Bu uygulamaların içerisinde, sunduğu hizmet alanın genişliğiyle dikkat çeken TaksiBul Aplikasyonu tüm Türkiye’de yani 81 il ve ilçede hizmet verebilmesi diğer aplikasyonlara göre hizmet anlayışı açısından ciddi bir fark yaratıyor. TaksiBul aplikasyonu tüm Türkiye’de hala ücretsiz olarak hizmet vermeye devam etmekte ve üyesi olan taksi şoföründen ya da yolcudan şuan için herhangi bir komisyon ücreti almamaktadır. TaksiBul yetkileri, piyasada bulunan diğer uygulamalara kıyasla kendileri için en önemli şeyin sürdürülebilirlik olduğunu dile getirirken, önümüzde ki süreç piyasada ki uygulamaların ömrünü belirleyecektir dediler. TaksiBul gibi ulaşıma çözüm sunan uygulamalara bir tek İstanbul’un ihtiyacı olmadığını dile getiren yetkililer TaksiBul aplikasyonunu kullanan diğer şehirlerde ki üyelerden de uygulamalarına sık sık övgü aldıklarını dile getirdiler.

Uygulamalarının güncellemelerini kamuoyu araştırmalarından sonra en çok talep edilen özelliği göre yenilediklerini dile getiren yetkililer çok yakında uygulamaya ekledikleri yeni ilavelerle daha çok fonksiyonel kullanım özelliği olan güncellemenin de telefonlarına geleceğini ifade ettiler.

Bir önceki yazımız olan Whatsapp Plus Nedir ve Apk İndir başlıklı makalemizde whatsapp apk, whatsapp plus apk ve whatsapp plus indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?