Vadaalar Oyuncak Oluyor, Satış Geliri Eğitime Gidiyor

Vadaalar Oyuncak Oluyor, Satış Geliri Eğitime Gidiyor

249
0
PAYLAŞ

yapikredi vadaa oyuncaklariYapı Kredi World’ün çok sevilen ve Worldcard ile özdeşleşen maskotu Vadaa, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) işbirliğiyle, aralık itibarıyla seçili D&R mağazaları, www.dr.com.tr ve Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık mağazalarında tüketiciyle buluşacak. Proje kapsamında Vadaa oyuncaklarından elde edilecek gelir, Türkiye’nin dört bir yanındaki TEGV eğitim parklarında çocukların bir senelik eğitimi için kullanılacak.

Yapı Kredi’nin kuruluşundan bu yana topluma değer katan projeler içerisinde yer aldığını ve bu proje için de ayrı bir heyecan duyduklarını ifade eden Yapı Kredi Bireysel Bankacılık ve Kartlı Ödeme Sistemleri Grup Direktörü Serkan Ülgen, ”Vadaa ilk günden itibaren tüm Türkiye’nin özellikle de çocukların çok sevdiği bir figür oldu. Vadaa’nın herkesin kalbini kazanmasından yola çıkarak maskotumuzu çeşitli tiplerde peluş oyuncak haline getirdik ve projeyi eğitim alanındaki stratejik iş ortağımız TEGV ile başlattık. Her bir Vadaa oyuncağı satışından elde edilecek gelir, TEGV’in eğitim parklarında çocukların eğitimi için kullanılacak. Bu proje ile yine çocuklar mutlu olacak.” değerlendirmesinde bulundu. Ülgen ayrıca, projeyle kısa sürede yüksek satış rakamlarına erişerek TEGV eğitim parklarında olabildiğince çok çocuğa ulaşmak istediklerini belirtti.

Yapı Kredi Vadaa

Yapı Kredi ve TEGV işbirliğiyle yürütülen projede Vadaa’lara seçili 35 D&R mağazasının yanı sıra, www.dr.com.tr ve Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık mağazalarından (İstanbul-Kadıköy, Ankara ve İzmir) ulaşılabilecek. Aksesuarlı oyuncaklar 29.90TL, aksesuarsız oyuncaklar ise 19.90TL satış fiyatıyla tüketiciyle buluşacak.

Satışın yapılacağı D&R mağazaları; Ankara Cepa, Suadiye, Altunizade, Ataşehir Brandium Halkalı, Arenapark, Nautilus, Maslak Uniq, Ümraniye Meydan, 212, Mersin Forum, Maltepe Carrefour, Acıbadem Akasya, Torium, Eskişehir Espark, Cevahir, Marmarapark, Marmara Forum, İstinye Park, Kanyon, Levent Özdilek, Metrocity, Nişantaşı, Mall of İstanbul, Trump Towers, Vialand, Zorlu Center, Aydın Forum, İzmir Gaziemir, Bursa Anotolium, Ankara Panora, Ankara Kavaklıdere, Ankara Armada, Mark Antalya, Antalya Terracity, Denizli Forum.

Bir önceki yazımız olan WOOPS 1.YIL KAMPANYASI başlıklı makalemizde avea woops, woops 1 yıl ve woops 1.yıl kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?