Vertu Bentley Model Telefonunu Duyurdu

Vertu Bentley Model Telefonunu Duyurdu

126
0
Vertu Bentley Model Telefonunu Duyurdu
Ortalama: 5
PAYLAŞ

vertu-bentleyLüks telefon üreticisi Vertu “Bentley” özel tasarımı duyurdu.

Lüks hayat hayatın her alanında olduğu gibi teknolojide de kendini gösteriyor. Pahalı taşlar, altın kaplamalı aletler ile lüksün örneklerini çoğaltmak gayet olası.

Önceden tasarım görüntüleri internete sızan Vertu‘nun pahalı modeli bu şekilde doğrulanmış oldu. Vertu Bentley, buzağı cildi ile kaplanmış bu modeli kendine özel uygulamaları, duvar kağıtları, ve özel 3d açılış animasyonu ise telefona ayrı bir hava vermiş gözüküyor.

Önümüzdeki günlerde satışına başlanacak modelden yalnızca 2000 adet üretilmiş vaziyette. Ücreti ise oldukça tartışılır, tam 12.500 € evet her lüksün bir bedeli var. Aletin özellikleri şu şekilde.

Snapdragon 801 işlemci, 1080 x 1920 piksel ekran çözünürlüğü LTE ve stereo hoparlörler bulunmakta. Dahili depolama alanı 64 GİGABYTE olan aletin 4.7-inç safir kristal ekranı ile 2275 mAh pil desteklemekte. Arkasında bulunan 13 MP kamera yanı sıra ön bölüm da 2.1 MP mevcut. Vertu’nun bu yeni modeli Android 4.4 KitKat sürümü ile gelmekte.

Bir önceki yazımız olan Sanat teknolojisi için imzalar atıldı başlıklı makalemizde sakıp sabancı müzesi, sanat teknolojisi ve turkcell hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?