ViewSonic Epsilon eSports ile Ortaklığını Duyurdu

ViewSonic Epsilon eSports ile Ortaklığını Duyurdu

196
0
PAYLAŞ

viewsonic-epsilon-esports

Monitör ve görüntüleme teknolojisi alanında ürettiği ürünlerle büyük beğeni toplayan ViewSonic, artık eSpor alanında adından daha çok söz ettirecek. ViewSonic, dünyaca tanınmış eSpor organizasyonlarından Epsilon eSports ile ortaklığını duyurdu.

Dünyaca ünlü görüntüleme teknolojisi ve monitör üreticisi ViewSonic, Avrupa’nın tanınmış eSpor organizasyonlarından Epsilon eSports ile ortaklığını duyurdu. Ortaklık sayesinde Epsilon’daki profesyonel oyuncular, ViewSonic’in bir oyuncunun ihtiyaçlarını karşılayacak özellikleri donatarak geliştirdiği ve özellikle profesyonel oyuncular için tasarladığı monitörleri kullanacaklar.

Oyun endüstrisinde adından yıllardır söz ettiren ViewSonic, Epsilon eSports ile gerçekleştirdiği ortaklıkla beraber oyuncu tarafındaki gücüne güç katacak. Oyuncu camiası ve genç nesillerle olan bağını kuvvetlendiren ViewSonic, uzman oyuncular ile yapacağı fikir alışverişleri doğrultusunda önümüzdeki dönemlerde profesyonel oyuncu monitörleri serisini genişletecek.

Bir önceki yazımız olan Xbox One Ön Siparişi Verenlere FİFA 2015 Hediye başlıklı makalemizde fifa 2015, fifa 2015 oyna ve xbox fifa 15 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?