Vodafone Faturalı ve Faturasız Esnek Tarife

Vodafone Faturalı ve Faturasız Esnek Tarife

293
0
PAYLAŞ

vodafone esnek tarife

Vodafone faturalı ve faturasız esnek tarifesi ile interneti ve konuşması bol tarifelerle uygun fiyata faydalanabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Esnek Tarifesi

Tarife Adı Özelliği İçeriği Kampanyalı Kampanyasız
Faturalı Esnek Esneyen kontrat Her yöne 500 Dk
2 GB
4000 SMS
25 TL 35 TL
Faturalı Esnek Süper Esneyen kontrat Her yöne 750 Dk
3 GB
6000 SMS
29 TL 39 TL
Faturalı Esnek Ekstra Esneyen kontrat Her yöne 750 Dk
3 GB
6000 SMS
35 TL 45 TL
Faturalı Esnek Spotify 30 milyon şarkılı Spotify Her yöne 500 Dk
2,5 GB
4000 SMS +
Spotify Premium
30.90 TL
Faturalı Esnek Ekstra Spotify 30 milyon şarkılı Spotify Her yöne 750 Dk
3,5 GB
6000 SMS +
Spotify Premium
40.90 TL

Faturalı Esnek Tarife Kullanım Koşulları

 • Tarife 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz için geçerlidir. Hat sahibinin ya da mernis ile akrabalığı doğrulanan hat kullanıcısının 25 yaş ve altında olması yeterlidir.
 • Aboneler Faturalı Esnek Tarifesi ile 35 TL olan aylık toplu süre ücreti karşılığında yurtiçinden kullanmak şartıyla heryöne 500 dakika, 4000 SMS ve 2 GB internet kullanım hakkına sahip olur.
 • Aboneler Faturalı Esnek Ekstra Tarifesi ile 45 TL olan aylık toplu süre ücreti karşılığında yurtiçinden kullanmak şartıyla heryöne 750 dakika, 6000 SMS ve 3 GB internet kullanım hakkına sahip olur.
 • 01.12.2015 tarihi itibariyle Esnek 750 tarifesinin adı Faturalı Esnek Super Tarifesi olarak değişecek olup, hali hazırda her yöne 750 dakika, 4000 SMS, 2GB cepten internet olan tarife içeriği heryöne 750 dakika, 6000 SMS ve 3 GB cepten internet olarak güncellenecektir.
 • Hali hazırda Faturalı Esnek 750 tarifesindeki her yöne 750 dakika, 4000 SMS ve 2 GB cepten internet kullanım hakkı olan müşteriler bir sonraki fatura dönemi itibariyle yenilenen tarife içeriği olan her yöne 750 dakika, 6000 SMS ve 3 GB cepten internet hakkından faydanalabilecek olup, bu müşteriler SMS yoluyla tarife isim ve içerik değişikliği konusunda bilgilendirileceklerdir.
 • Aboneler bu tarife ile 39 TL olan aylık toplu süre ücreti karşılığında yurtiçinden kullanmak şartıyla heryöne 750 dakika, 6000 SMS ve 3 GB internet kullanım hakkına sahip olur.
 • 01.12.2015 tarihi itibariyle Kampanya kapsamına dahil olan Faturalı Esnek 750 tarifesinin ismi Faturalı Esnek Super ve içeriği her yöne 750 dakika, 6000 SMS ve 3 GB cepten internet olarak değiştirilmiş olup, bu müşteriler 31.12.2015 tarihine kadar kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Kampanya kapsamında: Faturalı Esnek Tarife, Faturalı Esnek Super Tarife ve Faturalı Esnek Ekstra Tarifelerdeki aboneler tarifelerinin standart fiyatı üzerinden 10 TL indirim alırlar.
 • Tarife yeni abonelikler, numara taşıma, Vodafone’un mevcut faturasız ve faturalı tarifelerinden geçişe açıktır. Vodafone içinde yolsuzlukla mücadele için kullanılan kara / gri listelerde bulunan aboneler veya son ödeme tarihi geçmiş ve ödenmemiş faturası olan aboneler tarifeye geçiş yapamaz.
 • Bir abone 3 ayrı hattıyla Faturalı Esnek tarifeden faydalanabilir.
 • Tarifeye yeni abonelikler, numara taşıma ve Vodafone faturasız tarifelerinden geçiş Vodafone bayileri aracılığıyla yapılabilir. Abonenin önceden Vodafone faturalı kullanıp faturasıza geçiş yapmış olduğu durumlarda tekrar faturalıya geçiş telesatış kanalları aracılığı ile de yapılabilir.
 • Abone tarifeye faturasız Vodafone tarifelerinden birinden geçiş yaparsa, faturasız durumundan kalan Cep Lira bakiyeleri aynen bu tarifeye taşınır. Tarifedeki haklardan ve ek paketlerden sonra kullanılır.
 • Tarife dahilindeki dakika, SMS ve internet yurtiçinde ve yurtiçine doğru olan kullanımlar içindir. Tarife dahilindeki dakikalarla hem sesli hem de görüntülü görüşme yapılabilir.
 • Tarifedeki internet hakkı bittiğinde aboneler kullandığı kadar yukarıda belirtilen aşım ücretine göre ücretlenerek 1 GB’a geldiklerinde durdurulurlar. Aşım ücreti 1Gba gelene dek 100 KB’ı 0,143 kuruştan ücretlenir. Abonelerden 1 GB için toplamda 14,99 TL tahsil edilir. Bu noktada aboneler faturalarını daha fazla aşmamaları için durdurulurlar. Dilerlerse Hemen İnternet Paketi alarak kullanımlarına devam edebilirler.
 • Abonelerin eğer dakika veya internet paketi hakkı varsa aşım yapmazlar. Aşımdan önce paketlerinde kalan haklarını paketin geçerlilik süresi dahilinde kullanırlar.
 • Tarifedeki aboneler bakiyelerini OZET yazıp 7000’e yollayarak öğrenebilirler.
 • Tarife dahilindeki dakika, SMS ve internet hakkı yurtiçi veya yurtdışı özel servis numaralarını arama, rehberlik servislerini arama, 444’lü özel servis numaralarını arama, uydu ve gemi numaralarını arama, Türkiye’den yurtdışını arama, yurtdışına SMS atma, Kıbrıs’ı arama, Kıbrıs’a SMS atma, yurtdışındayken arama, Kıbrıs’tayken arama, yurtdışındayken aranma, Kıbrıs’tayken aranma, yurtdışındayken SMS atma, Kıbrıs’tayken SMS atma, yurtdışındayken internet kullanma, Kıbrıs’tayken internet kullanma, Mobil TV ve Arayana Dinlet (RBT) gibi içerik üyelikleri veya katma değerli servis kullanımları için geçerli değildir.
 • Bu tarifede olan abonelerin kullanımları tarife dahilinde verilen dakika, SMS ve internetin bitiminde tarife ile geçerli ek paketleri veya Cep Lira bakiyeleri bulunmadığı durumda yukarıdaki tabloda belirtilen şekilde paket aşım ücretleri üzerinden ücretlendirilirler.
 • Tarife dahilinde verilen dakika, SMS ve internetin tarife içerli ek paketlere ve Cep Lira’ya göre kullanım önceliği bulunmaktadır. Alınan ek paketlerin Cep Lira’ya göre kullanım önceliği bulunmaktadır.
 • Tarifede yurtiçi görüşmeler 6 sn’de bir ücretlendirilmektedir.
 • Aboneler tarife dahilindeki paketleri kullanım hakkı bir fatura dönemi için geçerlidir. İlgili fatura dönemi içinde kullanılmayan dakika, SMS kullanım hakları ve Ek Paket bakiyesi bir sonraki aya devretmez. Cep Lira kalan bakiyeleri devreder.
 • Tarifeye geçiş yapılan ilk ay için aylık tarife ücreti ve aylık tarife paketleri geçiş tarihinden fatura kesim tarihine kadar olan süre ile orantılı olarak yansıtılır.
 • Dönem içerisinde yapılan tarifeden anlık çıkış işlemi veya hat iptali durumunda abone son ayın aylık tarife ücretininin tamamını öder.
 • Bir abone kendi üzerine azami 1 adet hattı ile tarifeden faydalanabilir. Tarifelere referans ile abonelik yapılamaz.
 • Tarife dahilindeki her paket için (500 dakika, 4000 SMS ve 2 GB internet) kullanımlar %80’e ve %100’e ulaştığında abonelere bilgilendirme SMSleri gönderilir. Eğer tarife dahilindeki veya opsiyonlardaki dakika paketlerinin bakiyesinde 6sn’den küçük bakiye kalırsa abone arama yapamaz çünkü arama yapabilmek için asgari 6 sn gerekir. Fakat, teknik olarak paket bitmediği için abonelere %100 bilgilendirme SMSleri gönderilemeyecektir. 444’lü numaralara doğru yapılan aramalar sabit hat yönüne yapılan aramalarla aynı şekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne doğru konuşma hakkı içeren tarife, paket ve kampanyalar için 444’lü numaralara doğru yapılan aramalar kapsam dahilindedir.
 • Tarifedeki aboneler Gece Paketi, Haftasonu Paketi, Aylık Senle Ben Paketi, Vodafonelularla Maksi SMS Paketi, SMS Avantaj 100 ve SMS Avantaj 11000 Paketi, Günlük Pasaport; Avrupa, Amerika, Rusya 30 dk; Avrupa, Amerika, Rusya 60 dk; Avrupa, Amerika, Rusya 120 dk; Günlük 25 MB ve Tüm Dünya 30 paketlerini alabilirler.
 • Tarifelerdeki aboneler yukarıdaki paketlere ek olarak Hemen Dakika Paketi ve Hemen İnternet Paketi de satın alabilecektir. Hemen dakika paketinin geçerlilik süresi alınma tarihinden itibaren fatura kesim tarihine kadardır. Fatura kesim tarihinde otomatik olarak yenilenmeyecektir, talep eden abonelerin yeniden satın almaları gerekmektedir. Hemen Internet Paketi ise 30 günlüktür. 30 gün sonra otomatik yenilenmeyecektir, abonelerin yeniden satın almaları gerekmektedir.
 • Opsiyonların fiyat ve içeriklerinde yapılacak değişiklikler Esnek Tarife için de geçerli olacaktır.
 • Tarifelere Vodafone’un faturasız tarifelerinden geçişte eğer abonenin üzerinde opsiyonları veya kampanya faydaları varsa iptal olacaktır. Aynı şekilde Faturalı Esnek Tarife’den Vodafone’un diğer faturalı ve faturasız tarifelerine geçişte opsiyonlar veya kampanya faydaları varsa iptal olacaktır. Bu tarifeden yalnızca Faturalı Esnek Ekstra tarifeye geçişte abonenin üzerindeki opsiyonlar ve kampanyalar iptal olmaz.
 • 444’lü numaralara doğru yapılan aramalar sabit hat yönüne yapılan aramalarla aynı şekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne doğru konuşma hakkı içeren tarife, paket ve kampanyalar için 444’lü numaralara doğru yapılan aramalar kapsam dahilindedir.
 • Aboneler yurtdışında faturalı aboneler gibi hizmet alacaklardir. GSM servisi verilen ülkelerde kullanim yapabilecektir.
 • Ücretli sair işlemlerin ücretleri faturaya yansıyacaktır.
 • Tarifeden hat kapama veya dışarıya numara taşıma ile giden abonelerin Kalan Cep Liraları silinmez, faturasız abonelerde olduğu gibi abone talep ederse geri ödemek üzere saklanır. 1 yıl içerisinde abone tekrar faturalı veya Faturlaı Esnek Tarife’ye numara taşıma ile geldiğinde / ihya yaptığında eskiden kalan bakiyesi yeni bakiyesine eklenir.
 • Faturasız tarifelerden Faturalı Esnek Tarifeye geçiş yapıldığında kalan bakiye Faturalı Esnek Tarifedeki Cep Lira hesabına aktarılmaktadır fakat promosyonları tarife değişikliği esnasında silinir. Aynı şekilde Faturalı Esnek Tarifeden faturasız tarifelere geçiş yapıldığında kalan ana Cep Lira bakiyesi yeni tarifeye taşınır fakat promosyonları tarife değişikliği esnasında silinir.
 • Faturalı Esnek Tarifeden faturalı tarifelere geçiş yapıldığında kalan bakiye yeni faturalı tarifeye geçişle beraber faturaya indirim olarak yansır.
 • Aylık tarife ücreti, Ek Paket ücreti, opsiyon/seçenek ücretleri, TK kullanım ücreti, TK ruhsat ücreti, yeni açılan hatlar için yeni tesis vergileri, sair işlem ücretleri, temel yan servis ücretleri, bağış servisi ücreti faturaya yansır.
 • Tarife ve paketler dahilindeki dakikalar konferans görüşmeleri için kullanılamaz.
 • 7000 Vodafone Müşteri Hizmetleri’ne yapılan aramalar Esnek Tarife aboneleri için ücretsizdir. 444 0 542 Vodafone Müşteri Hizmetleri’ne yapılan aramalar ise sabit hat aramaları kapsamındadır. 542 musteri hizmetlerini arama ucreti arama basına 46,25 kurustur. Bu ucret abonenin faturasındaki yurtici gorusme kalemine yansıtılır.
 • Abonenin eğer son ödeme tarihi geçmiş fakat ödenmemiş faturası varsa başka bir tarifeye geçiş yapamayacaktır.
 • Devreden tarifedeki aboneler faturalarını ödemediklerinde faturalı bireysel aboneler için geçerli olan yasal takip süreci geçerli olacaktır.
 • Vodafone’un tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Faturasız Esnek Tarifeler’de kafana göre bir tarife mutlaka var!

Sen de şimdi Vodafone’a gel, hem uygun fiyata tarifeni kap, hem de onlarca avantajı yakala!

Üstelik, şimdi yeni Vodafone’lulara özel yok artık dedirtecek 3GB hediye kampanyasıyla!

Vodafone Faturasız Esnek Tarifesi

 • Yeni Esnek 2GB – Her Yöne 500 Dk 5.000 SMS 2GB – 23TL
 • Yeni Esnek 1GB – Her Yöne 500 Dk 5.000 SMS 1GB – 18TL
 • Esnek Spotify 2.5GB – Her Yöne 500 Dk 5.000 SMS 2.5GB + 1 aylık Spotify Premium Üyeliği – 28.90TL
 • Yeni Özgür Genç
Vodafone Faturasız Esnetme Nasıl Yapılır?
 • Esnek Spotify – 500MB İnternet + 1 aylık Spotify Premium Üyeliği – 4.90TL – ESNEK SPOTIFY yaz, 7000’e gönder!
 • Esnek Youtube ve İzlesene – 1GB İnternet + Youtube ve İzlesene’de geçerli – 6.90TL – ABONE ESNEK VIDEO yaz 3636’ya gönder!
 • Facebook&TwitterFacebook&Twitter için 350MB + 20MB – 6TL – ABONE YENIFT yaz 3636’ya gönder!
 • Büyük Seçim Fırsat 1GB – 1GB İnternet – 5TL – BFIRSAT1GB yaz 3636’ya gönder!
 • Büyük Seçim 250DK – Her yöne 250DK – 5TL – B250DK yaz 7000’e gönder!
 • Büyük Seçim 500DK – Vodafone’lularla 500DK – 5TL – B500DK yaz 7000’e gönder!
 • Büyük Seçim 1000SMS – 1000 SMS – 5TL – B1000SMS yaz 7000’e gönder!

Bir önceki yazımız olan Yeni Kimlik Kartı Başvurusu, Özellikleri ve Tüm Detayları başlıklı makalemizde kayıp kimlik ücreti, yeni doğan kimlik ve yeni kimlik başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

vodafone esnetme nasıl yapılır

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?