Vodafone Faturasız Süper Altın Tarifeler

Vodafone Faturasız Süper Altın Tarifeler

331
0
Vodafone Faturasız Süper Altın Tarifeler
Ortalama: 5
PAYLAŞ

vodafone

Faturasız tarife portföyünü müşteri ihtiyaçlarına göre yenileyen Vodafone Türkiye, Altın Tarifeler çatısı altında sunduğu altın tarife grubuyla, sektörde bir yeniliğe daha imza attı ve yeniledi. Vodafone, faturasız abonelerine değeri durmadan artan altın tarifelere ek olarak değeri yüksek üç tane daha altın gibi fırsatlar sunuyor.

Türkiye GSM sektöründe ilkleri gerçekleştiren ve sürekli yatırımlarla aboneleri için hayatı kolaylaştıran hizmet ve ürünler sunan Vodafone, faturasız abonelerine sadece aboneliklerinin başlangıcında değil, her daim kazandıracak Süper Altın Tarife portföyünü duyurdu. Adını sakladıkça sürekli değer kazanan “altın”dan alan Vodafone’un yeni tarifeleri, abonelere kaldıkça veya konuştukça kazandırıyor.

Teklif Dakika Sms İnternet Ücret
Süper Altın 1GB 750 DK Her Yöne 1000 SMS 1 GB 17 TL / AY
Süper Altın 2GB 750 DK Her Yöne 1000 SMS 2 GB 22 TL / AY
Süper Altın 3GB 750 DK Her Yöne 1000 SMS 3 GB 28 TL / AY

Vodafone Süper Altın 1 GB tarifesi ile her yöne 750 dakika konuşmanın yanında her yöne 1000 sms ve 1 GB internet sadece 17 TL karşılığında alınabiliyor. Süper Altın 2 GB tarifesinde ise 2 GB internetle beraber 22 TL ye geliyor. Süper Altın 3 GB tarifesi ise 3 GB internetle beraber 28 TL ye geliyor.

“Yüklememi yapayım, paket/tarife satın almadan ne zaman ihtiyacım olursa o zaman konuşayım” diyen aboneler içinse her yöne 5 dakikası 50 kuruşa konuşturan Her Yer İndirim Tarifesi’ni sunan Vodafone tarifeye ek uygun görüşmeyi sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan Yeni Kimlik Kartı Başvurusu, Özellikleri ve Tüm Detayları başlıklı makalemizde kayıp kimlik ücreti, yeni doğan kimlik ve yeni kimlik başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?