Vodafone Freezone Aras Kargo Kampanyası

Vodafone Freezone Aras Kargo Kampanyası

179
0
PAYLAŞ

vodafone-freezone-aras-kargoVodafone FreeZone ile Aras Kargo iş birliğinde hayata geçen kampanyayla Vodafone FreeZone’lular kargo ihtiyaçlarını yüzde 30 indirimle karşılayabilecek.

Vodafone Türkiye’den yapılan açıklamaya göre, Vodafone Türkiye’nin “Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone, Aras Kargo iş birliğiyle gençlere özel kargo kampanyası başlattı.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Vodafone FreeZone’lular “ARAS” yazıp 6666’ya SMS göndererek kampanya şifresini alabilecek. Şifreyi Aras Kargo şubelerine bildiren Vodafone FreeZone’lular tüm gönderimlerini yüzde 30 indirimli yapabilecek.

Vodafone FreeZone’lular Aras Kargo kampanya şifrelerine SMS kanalı dışında FreeZone’lulara özel Avantaj Cepte uygulamasıyla da anında ulaşabilecek. iPhone ve Android cihazlara uyumlu akıllı telefon uygulamasını ücretsiz indirmek için “AVANTAJ” yazıp 6666’ya göndermek yeterli olacak. Aras Kargo kampanyasıyla birlikte Avantaj Cepte, Vodafone FreeZone’luların bütçelerine yıl boyu süren fırsat ve tekliflerle katkıda bulunacak.

Vodafone FreeZone’un Aras Kargo iş birliğiyle hayata geçirdiği kampanya 13 Ekim-14 Kasım tarihleri arasında devam edecek. Kampanyadan yararlanacaklar Aras Standart, Aras Günaydın, Aras Uçak, Aras Randevulu hizmetleriyle gönderim yapabilecek. Ayrıca gençler adresten alım, adrese teslim, telefon ve SMS ile bildirim ek hizmetlerinden faydalanabilecek.

Bir önceki yazımız olan Vodafone Akıllı Telefon Değişim Kampanyası başlıklı makalemizde telefon değişim kampanyası, vodafone akıllı telefon ve vodafone değişim kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?