Vodafone FreeZone Konserleri 2014

Vodafone FreeZone Konserleri 2014

635
0
PAYLAŞ

vodafone-freezone-konserleri-2014Vodafone FreeZone’un merakla beklenen konserleri, gençleri Teoman, Athena, Duman ve Selami Şahin’le buluşturuyor. Toplam 14 konserin biletleri, Vodafone FreeZone’lulara özel indirim avantajıyla Biletix’te satışta.

Vodafone Türkiye’nin ”Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone, 25 yaş ve altı gençlere yepyeni özgürlük alanları yaratmaya devam ediyor. Gençlere müzik, sinema, seyahat ve alışveriş alanlarında sürekli yeni fırsatlar sunan Vodafone FreeZone’un merakla beklenen aktivitelerinden biri olan FreeZone Konserleri bu yıl da gençleri 14 konserde müziğin güçlü sesleri ile buluşturacak. 15 Ağustos’ta ”Teoman’la Yavaş Yavaş Turnesi” ile Ege sahillerinde başlayacak olan konserlerin devamında Teoman, Athena, Duman, Selami Şahin ve sürpriz sanatçılar Vodafone FreeZone sahnesinde yer alacak.

Vodafone FreeZone sponsorluğunda, ‘Yavaş Yavaş’ temasıyla akustik konserler serisini Ege’de sürdürecek olan Teoman, kendisine eşlik eden piyano, keman ve gitar üçlüsüyle sahne alacak. En sevilen şarkılarının akustik halleriyle dinleyicilerinin karşısına çıkacak olan Teoman, ayrıca kendisinin en sevdiği şarkıları da seslendirecek. ”Teoman’la Yavaş Yavaş” kış aylarında 16 ili dolaşmış, biletleri günler öncesinden biten konserler büyük ilgi görmüştü.

Ekim ayı ile birlikte ise Teoman, Athena ve Duman’la birlikte birçok sürpriz grup ve müzisyeni gençlerle buluşturacak olan Vodafone FreeZone Konserleri, İzmir, İstanbul, Bursa, Ankara ve Eskişehir’de gerçekleşecek. 12 Ekim’de Istanbul Küçükçiftlik Park’ta Teoman, Athena ve Duman’ın yanısıra Büyük Ev Ablukada, Bubi Tuzak, Social Inclusion Band, Liselerarası Müzik Yarışması birincisi Ağrı Güzel Sanatlar Lisesi ve şarkılarıyla tüm nesillerin kalbine taht kuran Selami Şahin sahne alacak.

Gençlerin festival tadında bir gün geçirmelerini sağlayacak Vodafone FreeZone konserlerinde FreeZone’lulara özel indirimler ve fırsatlar da var. Biletix’den ikinci biletlerini %40 indirimli alacak olan FreeZone’lular, Selami Şahin’in rol aldığı tanıtım filmindeki ipuçlarını takip ederek hediye bilet de kazanabilecekler. Selami Şahin’in #vercoskuyu diyerek gençleri Vodafone FreeZone konserine davet ettiği video şimdiden sosyal medyada binlerce kişi tarafından izlendi.

Teoman’la Yavaş Yavaş Konser Takvimi:

15 Ağustos Cuma: Dikili Baby Beach
16 Ağustos Cumartesi: Alaçatı Açıkhava Tiyatrosu
17 Ağustos Pazar: Sığacık Kale İçi
18 Ağustos Pazartesi: İzmir Karşıyaka Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu
21 Ağustos Perşembe: Ayvalık Amfi Tiyatro
22 Ağustos Cuma: Altınoluk Amfi Tiyatro

Vodafone FreeZone Konser Takvimi:

10 Ekim Cuma: Teoman & Athena (İzmir Arena)
12 Ekim Pazar: Teoman & Athena & Duman & Selami Şahin (İstanbul Küçükçiftlik Park)
17 Ekim Cuma: Teoman (Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kapalı Spor Salonu)
XX Ekim: Teoman & Athena (Bursa Açıkhava Tiyatrosu)
XX Ekim: Teoman & Athena (Ankara Kentpark AVM Konser Alanı)

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk şunları söyledi:

“Vodafone FreeZone ile hedefimiz, gençlere daha fazla özgürlük alanı yaratmak. Bu hedef doğrultusunda sinema, festival ve konser biletleri ile eğitim, giyim, yemek, seyahat alanlarındaki sayısız avantajla milyonlarca gencin bütçesini hafifletiyor, onların gençliklerini özgürce yaşamasına katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Vodafone FreeZone lansmanından bu yana gerçekleştirdiğimiz 50’nin üzerinde konserle 1 milyonu aşkın FreeZone’luyu sevdikleri sanatçılarla buluşturduk. Vodafone FreeZone’un müzik yolculuğuna bu yıl da 14 konserle devam ediyoruz. 15 Ağustos’ta Teoman’la Yavaş Yavaş turnesiyle yazlık mekanlarda başlayacak olan konserler, Ekim ayında Istanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Eskişehir’de binlerce FreeZone’lunun katılımı ile devam edecek. Geçtiğimiz yıl 15 bini aşkın FreeZone’lunun buluştuğu Istanbul konserinde bu yıl Teoman ve Athena’nın yanı sıra gençlerin en sevdiği gruplardan Duman ve tüm nesillerin kalbine taht kuran Selami Şahin de var. Vodafone FreeZone sosyal medya hesaplarını takip eden genç abonelerimiz hediye bilet kazanırken, FreeZone’lular ayrıca indirimli olarak da konser biletlerini alabilecekler. Bu vesileyle tüm gençleri Vodafone FreeZone’un özgürlüklerle dolu dünyasına davet ediyoruz.”

Bir önceki yazımız olan Kale 7/24’ten Mevsim Normallerinin Çok Üstünde Kampanya! başlıklı makalemizde kale kapı, kale kilit ve kapı güvenliği hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?