Vodafone FreeZone Konserleri 2015

Vodafone FreeZone Konserleri 2015

129
0
Vodafone FreeZone Konserleri 2015
Ortalama: 5
PAYLAŞ

vodafone freezone konserleri 2015

Vodafone FreeZone Festivali, Teoman, Duman ve daha birçok sürpriz isimle Türkiye turnesine çıkıyor. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Bursa’da gerçekleşecek festival, 18 Eylül Cuma günü İstanbul Küçükçiftlik Park’ta start verecek. Yerini şimdiden ayırtmak isteyenler için festival biletleri, Vodafone FreeZone’lulara 1 alana 1 bilet hediye avantajıyla Biletix’te satışta.

Vodafone Türkiye’nin “Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone, 25 yaş ve altı gençlere yepyeni özgürlük alanları yaratmaya 5. yılında da devam ediyor. Gençlerin özgürce, içlerinden geldiği gibi yaşamaları için “Hayatta türlü zorunluluklar olabilir ama Vodafone FreeZone’la sıkıntı yok, kafana göre yaşaman için yanındayız” diyen Vodafone FreeZone, gelenekselleşen konserleriyle gençleri bu sonbaharda da müzikle buluşturacak.

Vodafone FreeZone Festivali 2015

Rock müziğinin efsane isimleri Teoman ve Duman’ın sahne alacağı Vodafone FreeZone Festivali’nde daha birçok sürpriz isim de gençlerle buluşacak. Gaye Su Akyol ile o uzaya gidilecek, Yüzyüzeyken Konuşuruz’un kendine özgü tarzı ile anlattığı hikayeler binlerce gence ulaşacak. Ankara çıkışlı Alternatif Rock grubu Son Feci Bisiklet ve Indie/Alternatif tarzına yerel bir uyarlama getiren Yok Öyle Kararlı Şeyler de festivale renk getirecek isimler arasında. Önümüzdeki günlerde bu dev kadroya eşlik edecek olan sürpriz isimlerin açıklanmasıyla Vodafone FreeZone Festivali’nin kadrosu daha da genişleyecek.

Vodafone FreeZone Konser Tarihleri

  • 18 Eylül Cuma İstanbul Küçükçiftlik Park,
  • 9 Ekim Cuma İzmir Arena,
  • 11 Ekim Pazar Ankara Kentpark,
  • 17 Ekim Cumartesi Antalya Açıkhava Tiyatrosu
  • 24 Ekim Cumartesi Bursa Açıkhava Tiyatrosu

Vodafone FreeZone’lulara 1 bilet aldıklarında 1 bilet hediye

Vodafone FreeZone’un gençlere özel fırsatları Vodafone FreeZone Festivali‘nde de devam edecek. Vodafone FreeZone‘lular festivale bir bilet aldıklarında bir bilet de hediye kazanacak. Kampanyaya katılmak için FESTIVAL yazıp 6666‘ya gönderilmesi ya da Avantaj Cepte uygulamasında festival linkine tıklanması yeterli. FreeZone’lular, www.biletix.com üzerinden yapılacak alımlarda şifrelerini kullanarak hediye biletlerini alabilecek.

Bir önceki yazımız olan Yeni Kimlik Kartı Başvurusu, Özellikleri ve Tüm Detayları başlıklı makalemizde kayıp kimlik ücreti, yeni doğan kimlik ve yeni kimlik başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

vodafone freezone konserleri 2015

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?