Vodafone İş Ortağım Laptop Kampanyası

Vodafone İş Ortağım Laptop Kampanyası

43
0
PAYLAŞ

vodafone iş ortağım

24 ay sözünüze 15GB internet paketiyle, cepte WiFi ve 2’si 1 arada laptop bir arada sizlere hediye…

Vodafone İşOrtağım Yarına Hazırlayan Tablet Kampanyaları kapsamında aşağidaki ödemeleri taahhüt eden aboneler Vodafone İşOrtağım Yarına Hazırlayan Tablet Kampanyaları Cepte WIFI + 2’si 1 arada cihazları sahibi olabileceklerdir.

Kampanya kapsamında yer alan abonelerin yapacağı görüşmeler ve/veya gönderilecek SMS’leri ve/veya paket üzeri data kullanımları, her bir GSM hattına tanımlanmış olan kampanya seçeneğine ait bedel haricinde, ayrıca kampanyaya tabi hattın içinde bulunduğu mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Kampanya kapsamında abonelerin seçtikleri tarife bedelleri üzerinden seçilen tarifeye göre indirim verilecektir.

Vodafone İş Ortağım Laptop Kampanyası

Ürün Adı Data Miktarı Taahhüt Süresi Kampanya Süresince Aylık Toplam Bedel Cihaz Taksit Bedeli İnternet Paket Ücreti Üzerinden Uygulanacak İndirim Tutarı İnternet Paketi Kampanya Dışındaki Ücreti Cihaz Modeli
Tablet 2in1 Lenovo-15GB-69TL-KKSIZ-24 15 GB İnternet Paketi

15 GB Limitli İnternet Paketi

24 Ay 69 TL

71 TL

32 TL

32 TL

53 TL

57 TL

90 TL

96 TL

Cepte Wi-Fi + Lenovo Mix 300
Tablet 2in1 HP-15GB-99TL-KKSIZ-24 15 GB İnternet Paketi

15 GB Limitli İnternet Paketi

24 Ay 99 TL

102 TL

58 TL

58 TL

49 TL

52 TL

90 TL

96 TL

Cepte Wi-Fi + HP Pavilion X2

Kampanya kapsamında yer alan abonelerin yapacağı görüşmeler ve/veya gönderilecek SMS’leri ve/veya paket üzeri data kullanımları, her bir GSM hattına tanımlanmış olan kampanya seçeneğine ait bedel haricinde, ayrıca kampanyaya tabi hattın içinde bulunduğu mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Kampanya kapsamında abonelerin seçtikleri tarife bedelleri üzerinden seçilen tarifeye göre indirim verilecektir.

Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerli olup, ayrıca ücretlendirilecektir.

Kampanyaya katılmak isteyen abonelerin aşağıdaki şartlara uyması gerekmektedir:

• Abonenin Cap Aran kara listesinde bulunmaması,
• Abonenin Kara/Gri listesinde bulunmaması,
• Abonenin Kredi Kartı kara listesinde bulunmaması,
• Abonenin TC Kimlik no Mernis doğrulamasının olması gerekmektedir.

Abonelerin müşteri numaraları altında yer alan hatlardan en az bir tanesinin aşağıdaki kurallara uyması durumunda aboneler için kredi kartıyla ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır:

• Her müşteri (yeni tesis, mnp, mevcut) için cihaz kampanyasına katılımda, gsm hattının ait olduğu şirketin en az 2 yıllık vergi levhasının olması.
• Mevcut için son 6 ay içerisindeki faturalarını en geç son ödeme tarihinden sonraki 15 gün içerisinde ödemiş olması.

Kampanya esasları aşağıda belirtilmektedir:

 • İlgili kampanya kurumsal ve bireysel müşteri olup esnaf olan aboneler için geçerlidir.
 • Kampanyadan sadece yeni hat aktivasyonu yapan müşteriler faydalanabilecektir.
 • Abonelerin paketler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir: Aboneler sadece kampanyaya giriş yaptıkları pakete göre daha üst bedelli paketlere geçiş yapabilirler ve daha sonra eski paketlerine geri dönebilirler. Bireysel aboneler bireysel tarifeler, kurumsal aboneler kurumsal tarifeler arasında geçiş yapabilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde üst paketin kampanya indirim miktarı geçerli olur.
 • Abonelerin üzerinde ileri tarihli paket değişikliği varsa fakat aboneler kampanyaya bu ileri tarihli paket ile giriş yapmak istiyorsa, aboneler ancak ileri tarihli paket değişiklikleri tamamlandıktan sonra kampanyaya giriş yapabilirler.
 • Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır.
 • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Yurtdışı kulanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
 • Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir.
 • Bireysel müşteri numarasına bağlı sadece 2 abonelik (GSM numaraları), kurumsal müşteri numarasına bağlı 20 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, kapatılması, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel internet paket kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda taahhüt süresi boyunca kullanabileceği data kullanım hakkı ortadan kalkacak ve aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
 • Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Kampanyadan kredi kartlı olarak yararlanılamayacaktır. Kredi kartsız yararlanan abonelerde cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir. Ancak belirtilen cezai şart tutarları hiçbir zaman, taahhütnamelerin fesih ya da sona erme tarihlerinden ilgili taahhütnamelerin süresi sonuna kadar olan dönem için müşteriler tarafından ilgili taahhütnameler uyarınca taahhüt edilmiş olması nedeniyle ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır. Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinde Vodafone ve satıcı sorumluluğu yanında üretici, ithalatçı, distribütör firma garanti şartları da geçerlidir.
 • Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz gnçtrkcll Sınırsız Müzik Kampanyası başlıklı makalemizde gnctrkcll müzik, gnctrkcll müzik kampanyası ve sınırsız müzik 2222 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?