Vodafone Ramazan Kampanyası 2016

Vodafone Ramazan Kampanyası 2016

53
0
PAYLAŞ

vodafone

Vodafone, ramazan ayı içerisinde yeni hat alımına veya hat taşımayla gelenlere ilk ay tarife ücreti yok!

Vodafone ramazan kampanyası 2016 kapsamında Vodafone’a hattını taşıyanlara veya yeni hat alanlara hediye olarak ilk ay ücretini Vodafone almıyor…

Sizde bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız aşağıda geçerli olan koşullardaki tarifelerden hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Hat

 • Kampanya 1 Haziran – 10 Temmuz 2016 tarihleri arasında ve son 30 gün içinde yeni hat tesisi ve numara taşıma yolu ile gelen aktivasyonu tamamlanmış belirli tarifelere ve kampanyalara giriş yapmış faturasız abonelere ve gerekli koşulları sağlayan aboneler için geçerlidir.

Gerekli Koşullar

 1. Yeni hat tesis ve numara taşıma ile gelen yeni abonelerimizin aktivasyonlarının tamamlanma ve Vodafone’da aktif statüsünde olma tarihleri 1 Haziran ve 10 Temmuz 2016 arasında olmalıdır.
 2. Aktivasyonun tamamlanması kampanyaya dahil olmak için yeterli değildir, abonemizin seçilmiş ön ödemeli tarifelere 1 Haziran-10 Temmuz arasında giriş yapmış olması ve tarife içeriklerinin 1 Haziran- 10 Temmuz arasında abone hesabına yüklenmesi gerekir.
 3. Kampanya içinde geçerli ön ödemeli tarifeler:
  – Bittikçe Dolan 2 GB 19 TL
  – Bittikçe Dolan 3 GB
  – Esnek S
  – Esnek M
  – Esnek Extra Spotify.
  • Vodafone kampanya şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Vodafone Faturalı Hat

 • Kampanya 1Haziran – 10 Temmuz tarihleri arasında ve son 30 gün içinde numara taşıma, yeni bireysel hat tesisi için geçerlidir.

Gerekli Koşullar

 • Kampanyadan yararlanan aboneler seçili tarifenin aylık standart ücreti üzerinden hesaplanan ilk fatura dönemindeki tarife ücretinin tamamı kadar ve kalan aylar (2. ay itibariyle) için 10 TL indirim alırlar.
 • Kampanyaya Akıl Küpü M, Duran Akıl Küpü M, Akıl Küpü L, Duran Akıl Küpü L, Akıl Küpü XL, Duran Akıl Küpü XL, Faturalı Esnek S, Faturalı Esnek M, Faturalı Esnek L, Kamululara Özel Akıl Küpü 3GB, Kamululara Özel Akıl Küpü 5GB tarifelerinde geçerlidir.
 • Akıllı Tarife Değişikliği kapsamında Akıl Küpü M, L, XL ve Duran Akıl Küpü M, L, XL tarifeleri arasında abone kontrat vermiş olsa dahi cezai bedel ödemeden geçiş yapılabilir. Geçiş işlemi ayda bir defa yapılabilir. Ay ile kastedilen fatura dönemidir.
 • Akıllı Tarife Değişikliği kapsamında Kamululara Ozel 3GB ve Kamululara Ozel 5GB tarifeleri arasında abone kontrat vermiş olsa dahi cezai bedel ödemeden geçiş yapılabilir. Geçiş işlemi ayda bir defa yapılabilir. Ay ile kastedilen fatura dönemidir.
 • Kampanya 12 aylık “iki dönem”den oluşur. İlk 12 Aylık dönem, “Birinci Dönem”, ikinci 12 aylık dönem ise “İkinci Dönem” olarak anılacaktır. İlk dönemin son fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapılabilir. Abone ilk dönemin son fatura döneminin son gününe dek kampanyayı sonlandıracak herhangi bir işlem (kampanyadan çıkış, numara taşıma, tarife değişikliği, faturasıza geçme, herhangi bir sebeple dondurma, herhangi bir sebeple hat iptali) yapmadığı takdirde ikinci dönem başlar. İkinci dönem yalnızca ilk dönem yukarıda açıklanan haller ile sonlanmaz ise devreye girer. İkinci dönem kampanya abone alımına kapansa da ilk dönemi tamamlayıp kampanyası sonlanmayan aboneler için devreye girer.
  •Kampanya sonlandığında kampanyalı durumdaki son tarifeleri üzerinden ücretlendirilmeye devam ederler. Tarife değişikliğini anlık veya bir sonraki fatura döneminde başlayacak şekilde yapabilirler. Anlık tarife değişikliklerinde çıkış yaptıklatrı tarifenin aylık ücretinin tamamını öderler. Giriş yaptıkları tarife ise gün sayısına göre orantılanır.
 • Kampanyada cayma bedeli her dönem için aşağıda ifade edildiği şekilde hesaplanır. İlk dönem için sağlanan fayda ve ödenmesi taahhüt edilen tutar 12 aylık süreç esas alınarak, ikinci dönem için ise 12. fatura döneminden sonraki dönemlere bakılarak aboneye sağlanan fayda ve ödemesi taahhüt edilen tutar esas alınarak hesaplanır.
 • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini kampanyaya başladıkları tarife haricinde başka bir tarifeye değiştirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında, hatlarının herhangi bir sebeple iptal edildiğinde kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır.
 • Cayma bedeli, kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır. İndirim ilk fatura döneminde yansıtılmayan tarife ücreti kadar ve diğer aylar için ise aylık 10 TL dir. Bu tutarlar, kampanyanın son ayına kadar kalınması durumunda ödenecek toplam tutar ile karşılaştırılır ve düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak yansıtılr.
 • Bir müşteri maksimum 5 hattı ile kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen indirim dışındaki faydalar çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer. İndirim ise kampanyadaki ilk dönemin 12. ayı haricinde kampanya sonlandığı durumda o fatura dönemi için silinir.
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • Vodafone’un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bir önceki yazımız olan Kaya Hotel'de Tatile %10 Money Hediye başlıklı makalemizde kaya artemis, kaya belek ve kaya hotel hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?