Vodafone Red M Tarifesi %40 İndirimli

Vodafone Red M Tarifesi %40 İndirimli

85
0
PAYLAŞ

vodafone

Abonelerine her şeyin baştan tam olduğu ürün ve hizmetler sunan Vodafone Red, yenilenen tarifeleri ve avantajlı fiyatlarıyla şimdi de ailelere en iyi Vodafone 4.5G deneyimini sunmaya hazırlanıyor. Bu amaçla, bol internetli tarifeler sunan Vodafone Red’in “Red M” tarifesine geçmek isteyen aileler %40 indirimden faydalanıyor. Ayrıca, Red aboneleri Spotify Premium, Digiturk Play Sinema Üyeliği, Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi gibi premium içerikleri ücretsiz ve 4.5G hızında kullanabiliyor.

Vodafone Türkiye’nin dijital bağlantılı yaşamı bireyler için erişilebilir kılma hedefiyle oluşturduğu Vodafone Red dünyası, en iyi Vodafone 4.5G deneyimini sunmaya hazırlanıyor. Vodafone Red, Nisan itibariyle hayata geçecek 4.5G teknolojisiyle artacak internet ihtiyacını uygun fiyat seçenekleriyle karşılamak için yeni bir kampanya başlatıyor. Kampanya kapsamında, bol internetli tarifelerden Red M tarifesine geçmek isteyen ailelere özel %40 indirim sunuluyor.

Her yöne 2.000 dakika, 2.000 SMS, Vodafone’lularla ve sabit hatlarla sınırsız konuşma, 6GB internet, Vodafone TV ve Spotify Premium ya da Digiturk Play Sinema Üyeliği içeriklerinden birini içeren Red M tarifesine aile indirimiyle 80 TL yerine 48 TL’ye sahip olmak mümkün. Red aboneleri, ailelerinden bir kişiye bu özel indirimi sağlayabiliyor.

 

Vodafone Red’in tarife portföyü zengin içerikler sunuyor

Abonelerin yüksek mobil ihtiyaçları doğrultusunda yenilenen Vodafone Red tarifelerinin tamamında Vodafone TV hizmeti ücretsiz sunuluyor. Ayrıca Red M tarifesindeki aboneler Spotify Premium veya Digiturk Play Sinema Üyeliği içeriklerinden birine, Red L tarifesindeki aboneler ise hem Spotify Premium’a hem de Digiturk Play Sinema Üyeliği veya Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi içeriklerinden birine ücretsiz sahip olabiliyor. Yine Red Elite tarifesindeki aboneler hem Spotify Premium’a hem de Digiturk Play Sinema Üyeliği ve Süper Lig Taraftar Paketi içeriklerinin tamamına ücretsiz sahip olabiliyor. Yeni Vodafone Red tarifeleri kapsamında, Red XS tarifesi 3 GB, Red S tarifesi 5 GB, Red M tarifesi 6 GB, Red L tarifesi 8 GB ve Red Elite tarifesi 15GB mobil internetle birlikte sunuluyor.

Hayatı kolaylaştıran hizmet ve fırsatlar Red dünyasında

Vodafone Red’liler tüm Vodafone’lularla ve sabit hatlarla sınırsız konuşuyor. Yurtdışına çıkan Vodafone Red’liler, “Her Şey Dahil Pasaport” hizmeti kapsamında 51 ülkede tarifelerindeki tüm dakika, SMS ve interneti sanki Türkiye’deymiş gibi özgürce kullanabiliyor. Yüksek mobil iletişim ihtiyaçlarının yanında Vodafone Red’liler, özel fırsatlardan da faydalanıyor. VIP havaalanı transferi, havaalanında ücretsiz lounge kullanımı, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda hızlı geçiş hizmeti, Budget araç kiralamada %50 indirim, Big Chefs’te çeşitli ikramlar, restoranlarda ve mekanlarda %50’ye varan indirim fırsatları, sinemalarda bir bilet alana ikinci bilet hediye uygulaması Red dünyasındaki özel fırsatlardan sadece bazıları.

Vodafone Red dünyasıyla tanışmak isteyenler, www.vodafone.com.tr/Red adresinden iletişim bilgilerini bırakarak veya 0850 250 20 55 numaralı telefonu arayarak Red kampanyaları ile ilgili bilgi alabiliyor, Red Özel Satış Ekibi’ni bulundukları yere çağırabiliyor.

Bir önceki yazımız olan Pttcell Gurur Tarifesi başlıklı makalemizde pttcel 1250 dakika, pttcell ve pttcell gurur hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?