Vodafone YokArtık Dedirtiyor

Vodafone YokArtık Dedirtiyor

25
0
PAYLAŞ

vodafone yokartık

Yok artık dedirtecek yeni bir fırsat Vodafone FreeZone’dan, hem yükledikçe, hem harcadıkça GB kazanmak senden! Hem de bir sürü sürpriz hediye ile birlikte 😉

Vodafone YokArtık kampanyasına kayıt olanlara aşağıda belirtilen birbirinden özel hediyelere kavuşuyor;

 • Burger King – 1 adet Whopper Jr. menü hediye
 • Geziko – 15 TL hediye çeki
 • Gitti Gidiyor – 50 TL indirim
 • Kahve Dünyası – 1 adet kahve hediye
 • Morhipo – 20 TL hediye çeki
 • MUBI – 1 ay geçerli VIP üyelik kodu
 • Sinema – 1 adet hediye sinema bileti
 • Spotify – 1 aylık Spotify Premium üyelik
 • Yemek Sepeti – 15TL hediye çeki

YokArtık Katılım Koşulları

#YOKARTIKDERSIN

FreeZonelu! YOKARTIK dedirtecek firsatlara hazir misin? Hem yükledikçe hem de harcadıkça en az 1GB kazanmak icin 1 Ekim’den itibaren YOKARTIK yaz, 4455’e gonder, sana özel teklifini ogren! Üstelik her hafta yapilacak cekilisle binlerce surpriz hediyeyi kazanma sansini yakala!

Nasıl mı?

Zaten Vodefone’luyum:

 • O halde hemen hiç vakit kaybetmeden YOKARTIK yazıp, 4455’e gönderiyorsun!
 • Sonra cebine, sana özel TL yükleme ve harcama teklifini gönderiyoruz.
 • Yüklemeni veya harcamanı yapıyorsun, Yokartık dedirten hediye internetini kapıyorsun! Hediye internet içeriği tarifene ek otamatik olarak tanımlanıyor.
 • Üstelik her hafta yapılacak çekilişle hediye burgerler, kahveler, Spotify uyelikleri ve daha yuzlerce hediye kazanma sansinı da yakalıyorsun.

Vodafone’lu değilim:

 • Önce Vodafone’a geçiyorsun, Esnek tarifelerden birine geliyorsun.
 • Sonra YOKARTIK yazıp, 4455’e gönderiyorsun!
 • Sonra cebine sana özel TL yükleme ve harcama teklifini gönderiyoruz.
 • Yüklemeni veya harcamanı yapıyorsun, Yokartık dedirten hediye internetini kapıyorsun! Hediye internet içeriği tarifene ek otamatik olarak tanımlanıyor.
 • Üstelik her hafta yapılacak çekilişle hediye burgerler, kahveler, Spotify uyelikleri ve daha yuzlerce hediye kazanma sansinı yakalıyorsun.

Ne kadar bedava internet kazandım, nereden bileceğim?

Ne kadar hediye internet kazanacağını öğrenmek için tekrar tekrar YOKARTIK yazıp 4455’e gönderip ya da 4455’i arayıp sorgulama işlemi yapabilirsin.

Hediye Detayları

MORHIPO

05 Ekim 2015 – 01 Ocak 2016 tarihleri arasında Vodafone Freezone üyelerine www.Morhipo.com web sitesinde giyim alışverişlerinde kullanabileceğin 20 TL değerinde indirim sağlanacaktır. İndirim kodunu kullanmak için www.Morhipo.com üyesi olman gerekli. İptal ve iade edilen alışverişlerinde kullanmadığın indirim kodunu yeniden talep edebilirsin. Kampanya kapsamında kazanılan 20 TL indirim www.Morhipo.com’da başka bir indirim ve kampanya ile birleştirilemez.

YEMEK SEPETI

www.yemeksepeti.com web sitesinde geçerli 15TL değerinde indirim kodunu 5 Ekim 2015 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında kullanabilirsin. Bu indirim Yemeksepeti üzerinde ödeme tipi olarak online ödeme kabul eden tüm restoranlarda online ödeme seçeneği ile geçerlidir. İndirim şifresi Joker indirimi ile birlikte kullanılamaz; ancak Yemeksepeti’ndeki diğer indirimlerle birleştirilebilir. Diğer kuponlarla birleştirilemez. Kuponun nakde çevrilmesi mümkün değildir. İndirim tutarının sepet tutarını aşması durumunda aradaki fark kupon veya nakit olarak ayrıca talep edilemez. İptal edilen siparişlerde kupon iadesi en geç 48 saat içerisinde gerçekleşecektir.Kampanya kapsamında kazanılan 15 TL indirim www.yemeksepeti.com’da başka bir indirim ve kampanya ile birleştirilemez.

GEZIKO

www.geziko.com web sitesinde kullanabileceğin 15 TL değerinde indirim kodunu 5 Ekim 2015 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında kullanabilirsin. İndirim kodu tüm İç ve Dış hatlarda geçerlidir. Kupon/indirim çeki kullanımında herhangi bir alt veya üst limit olmayacaktır. Her bir kupon/İndirim çeki bir rezervasyon (Booking) için geçerlidir. Şifre Geziko.com sitesinde bilet alınırken ödeme safhasında ilgili alana girilerek kampanyadan faydalanılabilir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

MUBİ

www.mubi.com web sitesinde kullanabileceğin 1 ay geçerli vıp üyelik kodunu 5 Ekim 2015 – 31 Aralık 2015 aralığında kullanabilirsin. Tüm dünyada yedi milyondan fazla sinemaseveri bir çatı altında buluşturan MUBI, “Hayat kötü filmler izlemek için çok kısa!” düşüncesinden yola çıkarak sizin için her gün özenle seçilmiş bir film programlıyor. Bu filmleri izlemek için yapmanız gereken tek şey size özel olarak üretilmiş kodu kullanmak. Mubi.com/promo adresine giderek kodunuzu kutucuğa girmeniz yeterli. (Şayet bir MUBI hesabınız yoksa e-posta adresinizle ya da Facebook üzerinden giriş yaparak bir MUBI hesabı oluşturabilirsiniz.)

BURGER KING

Bu kampanya 1 Ocak 2016 tarihine kadar Edirne Kapıkule, Mobil Restoranlar, Kidzmondo, Kidzania restoranları ve havalimanı restoranları hariç tüm Burger King® restoranlarında geçerli olup paket serviste geçerli değildir. Kampanya dahilinde 1 adet Whooper Jr.® menü hediye edilecektir. Whopper Jr.® Menü orta boy patates ve orta boy içecek ile servis edilmektedir. Kampanya menüsüne ayran dahil değildir. Portakal suyu, milkshake, limonata, ice tea içecek çeşitleri ve büyük seçim için fiyat farkı uygulanmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için Vodafone FreeZone aboneleri içerisinde kampanya süresi boyunca her hafta çekiliş düzenlenecek ve talihliler belirlenecektir. Kampanya çekilişine katılmak için “Yokartik” yazıp 4455’e SMS gönderilmesi yeterli olacaktır ve çekiliş sonuçlarını www.vodafonefreezone.com adresinden takip edebilecektir. Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamayacaktır. Abonelere kazanılan hediyenin kodu SMS ile iletilecektir. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Şifrelerin kaybolmasından ya da ulaşım sorunlarından Tab Gıda ve Burger King® sorumlu tutulamaz. Restoranda bulunan pharos pos makinesinin arızalı olmasından Tab Gıda ve Burger King® sorumlu değildir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Görselde yer alan ürünler ve servis şekilleri reklam amaçlı olup, restoranlarda farklılık gösterebilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. TAB Gıda önceden haber vermeden hizmet alanları, ürünler ve fiyatlarda değişiklik yapma, ürünleri satıştan kaldırma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir. TM & © 2015 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

GITTI GIDIYOR

GittiGidiyor.com’da Kadın ayakkabı ve Erkek ayakkabı kategorilerinde geçerli anında 50 TL indirim alabilirsin. İndirim kampanyasından her bir kullanıcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir. Her bir kod sadece bir üye hesabına tanımlanabilir. Kullanıcı, 5 Ekim – 31 Aralık 2015 tarihlerinde herhangi bir zamanda işlemin iptal edilmesini talep ettiğinde indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.Kullanıcı, 1 Ekim – 31 Aralık 2015 tarihlerinde herhangi bir zamanda işlemin iptal edilmesini talep ettiğinde indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.İndirim kodu kullanımı için minimum 51 TL değerinde alışveriş yapılmalıdır.Kurumsal üyeler bu indirim kodundan faydalanamaz.

SİNEMA BİLETİ

Kazanmış olduğun 1 kişilik hediye sinema biletini 5 Ekim 2015 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında kullanabilirsin. Kampanya hafta içi-haftasonu anlaşmalı tüm salon, film ve seanslarda geçerlidir. Anlaşmalı salon listesi http://www.vodafone.com.tr/Red/red-sinema-kampanyasi sitesinde yer almaktadır. ilk ve orta öğretim sömestre, Resmi Tatil ve Bayram günleri kampanya uygulaması dışındadır, arefe günleri gibi yarım günlük resmi tatillerde ise kampanya aynı koşullarda uygulanmaya devam etmektedir.

KAHVE DUNYASI

Kahve dünyasından kazandığın 1 adet bedava kahveni 5 Ekim 2015 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında kullanabilirsin. Kampanya masaya servis sıcak kahveler ile küçük ve orta boy Al götür sıcak kahvelerde geçerlidir.Kampanya sadece listesi paylaşılan Kahve Dünyası mağazalarında geçerlidir. Talep edilen içeceklere ek lezzetler talep edilirse ayrıca ücretlendirilir. Kampanya kapsamında alınan kahveler Kahve Dünyası 6+1 kampanyasına eklenemez. Kampanyalar birleştirilemez.

SPOTIFY

Spotify ‘da 1 ay geçerli üyelik kodunu 5 Ekim 2015 – 31 Aralık 2015 aralığında kullanabilirsin. Vodafone Her katılımcı, kampanya süresince 1 kez şifre alabilir ve kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir.

Tüm kampanyalar için geçerli koşullar

Vodafone FreeZone’lu çekilişe katılmak için “Yokartik” yaz 4455’e UCRETSIZ yolla. YOKARTIK dedirten firsati yakala! YOKARTIK dedirten firsati yakala! Şifre almak için 4455’ya gönderilen SMS’ler 40Kr olarak ücretlendirilecektir. Kampanyalardan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Kampanyayalara katılmak için aylık minimum yükleme tutarı 12 TL’dir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Kampanya yapılan firmalar ve Vodafone’da saklıdır. FreeZone’lu olmak için; “FREEZONE” yazıp 1525’e göndermek ; hat kullanıcısı veya sahibi olarak 26 yaş altında olmak ve belirlenen kosulları tasımak gereklidir.Detaylar: www.vodafonefreezone.com

Bir önceki yazımız olan Avea Dev Fırsat Tarifesi başlıklı makalemizde avea, avea dev fırsat ve avea dev fırsat tarifesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?