Whatsapp Artık Tamamen Ücretsiz!

Whatsapp Artık Tamamen Ücretsiz!

20
0
Whatsapp Artık Tamamen Ücretsiz!
Ortalama: 5
PAYLAŞ

whatsapp

Yaklaşık iki yıl önce facebook’un 19 milyar dolara satın aldığı WhatsApp kullanıcılarından yıllık ücret almayı bırakıyor.

Sesli aramadan sonra Whatsapp’a sonunda görüntülü görüşme özelliği de geliyor. Sesli görüşme özelliği whatsapp’ta ilk güncelleme ile aktif duruma geçiyor.

Wi-Fi ve hücresel veri üzerinden gerçekleştirilebilecek olan görüntülü konuşma özelliği WhatsApp 2.12.16.2 sürümü ile kullanıcılara sunulacak.

Ayrıca WhatsApp görüntülü konuşma özelliğine ait ilk ekran görüntüleri de paylaşıldı.

Whatsapp Nasıl Çalışır?

WhatsApp Messenger, SMS’e para vermeden mesaj alışverişi sağlayan platformlar arası bir mobil mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp Messenger; iPhone, BlackBerry, Android, Windows Mobile ve Nokia için kullanılabilir ve evet, bu telefonların hepsi birbirine ileti gönderebilir!

Whatsapp İNDİR

WhatsApp Messenger, e-posta ve web taramasını sağlayan aynı internet veri paketinizi kullandığından, mesajlar için hiçbir maliyet yoktur ve böylece arkadaşlarınızla rahatça bağlantıda kalabilirsiniz.

Normal mesajlaşmaya ek olarak, WhatsApp kullanıcıları gruplar oluşturup, birbirlerine sınırsız görüntü, video ve ses mesajları gönderebilirler.

Bir önceki yazımız olan Speedify başlıklı makalemizde speedfan indir, speedify ve speedify nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?