WhatsApp Görüntülü Konuşma Geliyor

WhatsApp Görüntülü Konuşma Geliyor

11
0
PAYLAŞ

whatsapp görüntülü sohbet

WhatsApp görüntülü konuşma özelliği üzerinde çalışmakta ve aynı zamanda sohbet işlevi için sekmeleri hazırlanacak. Son haftalarda WhatsApp yeni özellikler ve bu testler üzerinde çalıştığını belirtmişti. WhatsApp görüntülü sohbet özelliği ilk fotoğrafları internete sızdı.

WhatsApp Görüntülü Konuşma

IOS App Store’da şu anda WhatsApp, resmi sürümü olarak 2.12.12 bulunmaktadır. Bildiğimiz kadarıyla WhatsApp görüntülü sohbet için 2.12.16.2 sürüm numarası üzerinden test edilmektedir. Bu işlevler hayata geçirilmiş olarak son sürümünde önümüzdeki haftalarda dahil edilecektir.

WhatsApp zaten birkaç hafta önce VoIP telefon özelliğini tanıttı ve geliştiricileri artık örnek olarak aldığı FaceTime ve Skype gibi bir video chat özelliği üzerinde çalışıyor.

Yeni Tasarım ve Sekmeler

Ayrıca, WhatsApp geliştiricileri yeni bir tasarım üzerinde çalışıyor. Yeşil rengi giderek odak noktası olmaktadır. Buna ek olarak, yeni şeritler test edilmektedir.

WhatsApp görüntülü arama özelliği 2016 başlarında aktif olarak kullanılabileceğini düşünmekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Toplu Harita Güncellemesi Devri Bitiyor başlıklı makalemizde gerçek zamanlı harita, navigasyon ve tomtom hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?