Whatsapp Plus Nedir ve Apk İndir

Whatsapp Plus Nedir ve Apk İndir

303
0
Whatsapp Plus Nedir ve Apk İndir
Ortalama: 5
PAYLAŞ

whatsapp plusGeçtiğimiz günlerde Facebook’a 19 milyar dolara satılan ve yaklaşık 500 milyon aktif kullanıcısı olan Whatsapp size çok “sade” geliyorsa, üzülmeyin. geliştirilmiş ve modifiye edilmiş Whatsapp Plus’ı kullanabilirsiniz.

Whatsapp uygulamasının APK dosyasını modifiye eden geliştiriciler, Whatsapp Plus’ı tam da bizim görsel zevkimize göre düzenlemişler. Bu düzenleme ile kişi isimleri ve durumları, sohbet penceresinin ve menülerinin arka planları, mesaj penceresindeki metin rengi tamamen kişiselleştirilebilir bir hale gelmiş.

Whatsapp Plus

“Tek tek bunları mı değiştireceğiz?” diye düşünenler için de dahili bir tema mağazası kurulmuş ve bütün temalar ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Whatsapp Plus‘ın bir diğer özelliği ise 12MB’tan büyük fotoğraf, video ve müzik dosyalarını da gönderebilmesi. Whatsapp Plus ile kişilerinize 50MB’a kadar dosya, müzik veya fotoğraf gönderebilirsiniz. Whatsapp Plus’ta gizli olan bir diğer özellik ise, “Full Resolution” seçeneğini işaretleyerek resimlerin tam boyutta gönderilmesine izin vermesi. Normal şartlarda Whatsapp bant genişliğinden tasarruf etmek için gönderdiğiniz resimlerin boyutlarını ve kalitesini düşürüyor. Whatsapp plus apk indir yaparak sizde telefonunuza kurabilirsiniz.

Whatsapp Plus Nedir?

Whatsapp Plus İndir

Bir önceki yazımız olan Android 5.1 Ne Zaman Çıkacak ve Özellikleri başlıklı makalemizde android 5.1, android 5.1 ne zaman çıkacak ve android 5.1 özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

whatsapp plus nedir

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?