WhatsApp Windows ve Mac OS Sürümleri Geliyor

WhatsApp Windows ve Mac OS Sürümleri Geliyor

6
0
PAYLAŞ

whatsapp windows ve mac os x sürümü

Dünyaca ünlü sohbet programı olan WhatsApp masaüstüne gelmeye hazırlanıyor. WhatsApp Windows Sürümü ve WhatsApp OS X Sürümü yakında açıklanıyor.

WhatsApp, uluslararası pazarda düşük maliyetli SMS alternatifleri sunarak dünyayı fethetti. Standart telefon numaraları ve kısa mesaj tarzı arayüzü kullanan şirket Facebook tarafından inanılmaz bir rakam olan 19 milyar $ satın alınmıştı.

Çeşitli WhatsApp özelliklerine ışık tutan Twitter hesabı WABetaInfo tarafından yapılan bir paylaşıma göre yeni özelliklerin geleceğine yön gösteriyor.

WhatsApp’ın belli bir kesime açık olan Translate (Çeviri) sayfası üzerinden yapılan bir çeviri isteğinde uygulama indirme kurallarını gösteren link çevirisi dikkatleri çekiyor. Windows ve Mac OS X için sürümlerinde geleceğini gösteriyor.

Bu haber kesinlikle doğrulanmamış olmakla birlikte, dünya çapında en çok kullanılan iki masaüstü işletim sistemleri için birinci taraf uygulamalar ile genişleme istemesi WhatsApp için iyi olacağı düşünülmektedir. Sonuçta, şirket zaten Windows Phone, BlackBerry OS, Nokia ve Symbian cihazlar için uygulamalar sunuyor.

Önümüzdeki birkaç ay içinde beta kullanan müşteriler tarafından gelecek haberler ışık tutacağa benziyor.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S7 Özellikleri ve Fiyatı başlıklı makalemizde samsung galaxy 7, samsung galaxy s7 ve samsung galaxy s7 çıkış tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?