Yapı Kredi Cüzdan

Yapı Kredi Cüzdan

63
0
PAYLAŞ

yapı kredi cüzdan

Türkiye’nin lider kredi kartı platformu World akıllı telefonlara indirilebilen yeni ‘Yapı Kredi Cüzdan’ uygulaması ile kredi kartı deneyimini dijitale taşıyor.

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması müşterilerine, bulundukları lokasyona göre kendilerine en yakın alışveriş noktalarını, bu noktalardaki World kampanyalarını görüntüleme, son alışverişler, limit durumu, puan gibi bilgilere sadece kart şifresi ile erişme ve mobil ödeme kolaylığı gibi birçok ayrıcalık sunuyor.

Tüm Yapı Kredi kredi kartları sahipleri tarafından kullanılabilen ve alışverişlerde kullanıcıların hayatını kolaylaştıran uygulama, bankacılığın dijital yönde gelişiminde de önemli rol oynayacak.

Yapı Kredi Cüzdan

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Yapı Kredi Bireysel Bankacılık ve Kartlı Ödeme Sistemleri Grup Direktörü Serkan Ülgen, ‘Yapı Kredi olarak müşteri odaklı bankacılık anlayışıyla, müşterilerimizin bankacılık işlemlerini rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmelerine olanak tanıyan yeni hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Yapı Kredi Cüzdan’ı da kullanıcıların alışveriş öncesi ve sonrası süreçte hayatlarını kolaylaştıran, onlara zamandan tasarruf imkanı sunan çok kullanışlı bir uygulama olarak tasarladık. Yapı Kredi Cüzdan ile müşterilerimiz World fırsatlarına ve kendilerine sunulan özel tekliflere rahatça ulaşabiliyor ve yakınlarında bulunan alışveriş noktalarını, bu noktalarda yer alan tüm markaları görüntüleyebiliyorlar. Cüzdan ile kart bilgilerini görüntüleme özelliği sayesinde ise alışveriş öncesi ve sonrasında limit durumlarını kontrol edebiliyor, son alışverişleri, kullanılabilir limitleri gibi temel bilgilere erişebiliyorlar. Ayrıca Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ile mobil olarak ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar. Tüm bu özellikler çerçevesinde müşterilerimize yenilikçi bir kredi kartı kullanım deneyimi yaşatacağımıza inanıyorum’ dedi.

Ayrıca Ülgen; ‘Yapı Kredi olarak Türkiye’de ilk kredi kartını hizmete sunan bankayız. İlk günden itibaren bu alanda hem tüketici, hem de işyeri için kazan-kazan bir sistem oluşturduk. Bugün gelişmiş ekonomilerin dahi örnek almaya çalıştığı bir platform yarattık. Günümüzde de ilerleyen teknoloji ile birlikte ödeme servislerinin değişmesi nedeniyle alt yapımızda birçok değişiklik ve yeniliğe imza atıyoruz. Bu alanda teknolojik yatırımlarla geliştirilen hizmet ve uygulamalar ile banka müşterilerinin hayatlarını önemli ölçüde kolaylaştırıyoruz.’

Yapı Kredi Cüzdan İndir

Yapı Kredi olarak kredi kartlarında da dijital dönüşümün altyapı çalışmalarını tamamladıklarını ve Yapı Kredi Cüzdan’ın bu çalışmaların bir sonucu olarak ortaya çıktığını belirten Ülgen; ‘Önümüzdeki 10 yılın dijital değişim sürecinde önemli bir hazırlık evresini geride bıraktık. Türkiye’nin ilk ve lider kredi kartı markası World, kredi kartlarındaki dijital dönüşüme de öncülük edecek’ dedi.

Bir önceki yazımız olan Deloitte Turkey Connect ile İş Dünyası Sizinle başlıklı makalemizde deloitte, deloitte turkey connect ve deloitte türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?