Yapı Kredi Nuvo’lular Norveç’e Gidiyor

Yapı Kredi Nuvo’lular Norveç’e Gidiyor

160
0
PAYLAŞ

Yapı Kredi, Nuvo kullanıcılarını Norveç’e götürüyorYeni nesil bankacılık platformu Nuvo, National Geographic Channel işbirliğiyle kullanıcılarını Norveç’e götürüyor. Nuvo Mobil veya Nuvo İnternet Bankacılığı’na 31 Aralık’a kadar giriş yapan Nuvo’lular, yapılacak çekiliş sonrası National Geographic ekibiyle beraber “Kutup Ayıları Ülkesi” Norveç’i keşfetme fırsatı yakalayacak.

Yapı Kredi Nuvo ile yeni diyarlara yolculuk

Temel bankacılık ürün ve hizmetlerini şubeye gitmeden hızlı, kolay ve ücretsiz sunan Nuvo, National Geographic Channel işbirliği ile kullanıcılarını bölge hakkında uzman National Geographic Kaşifleri eşliğinde 11 günlük benzersiz bir serüvene çıkarıyor.

Yapı Kredi Bireysel Bankacılık ve Kartlı Ödeme Sistemleri Grup Direktörü Serkan Ülgen, Nuvo ile sektörde sunulan farklı servis modellerini, kanal deneyimlerini ve ürün tekliflerini tek bir platformda topladıklarını belirtirken, “Nuvo, kullanıcılara yepyeni bir bankacılık deneyimi sunuyor. National Geographic Expedition projesinin de insanlara görülmeyeni sunması ve bambaşka bir seyahat deneyimi yaşatması, Nuvo’nun sınırları aşma ve benzersiz olanı ilk defa sunma özellikleriyle örtüşüyor. İşte tam da bu yüzden bu projeyi Nuvolu müşterilerimizle buluşturmayı uygun bulduk.” açıklamasında bulundu.

Nuvo’nun dijital dünyasından Norveç fiyordlarına

Nuvo’lular bu işbirliği sayesinde Arktik Norveç’in vahşi yaşamına yolculuk etme fırsatı yakalayacak. Zodyaklar ve yürüyüş yolu ile bölgeyi keşfedecek şanslı Nuvo kullanıcıları, seyahetlerine Oslo’dan başlayarak Longyearbyen’e devam edecek ve Kuzey Kutup Dairesi’ne uzanan Svalbard’da fiyordları keşfedecekler.

Nuvo ve National Geographic Channel işbirliğiyle National Geographic Expeditions’a katılmak isteyenler, Nuvo Mobil ya da Nuvo İnternet Bankacılığı üzerinden yapacakları her işlemde ekstra çekiliş hakkı kazanabilecek. Üstelik Norveç Seyahat Ödülü’nün yanı sıra 20 Canon DSC Powershot Digital Fotoğraf Makinesi, 10 İpad Air 16 GB Wifi ve 5 Sony PS4’den birini kazanma şansını da yakalayabilecekler.

Bir önceki yazımız olan Peugeot Fırsat Günleri başlıklı makalemizde 301 peugeot, peugeot 301 ve peugeot 308 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?