Yeni Turkcell’lilere 8 GB Hediye

Yeni Turkcell’lilere 8 GB Hediye

60
0
PAYLAŞ

Yeni Turkcell'lilere 8 GB Hediye

Taşıyıcı Birleştirme tekniğini kullanarak, 1 Nisan 2016 tarihi itibari ile sunulabilecek en yüksek 4.5G hızı olacak 375 Mbps’i sağlayan tek mobil operatör olacak Turkcell, yeni turkcell’lilere 8 GB hediye kampanyası ile herkesin bu hızdan faydalanabilmesi için numara taşımayı kolaylaştırdı.

Mevcut internet hızını 17 kata kadar yükseltecek olan 4.5G teknolojisinde mevcut operatörler arasında en yüksek hızı sunacak olan Turkcell, herkesin bu teknolojiden yararlanabilmesi için numara taşıma işlemini tek tıkla yapacak. Mobil internetin en hızlı operatörü olmaya devam edecek Turkcell’e numarasını taşımak isteyenlerin, https://www.turkcell.com.tr/tikdiye adresine girmeleri ve istediği paketi seçerek kişisel ve adres bilgilerini doldurup onaylaması yeterli olacak.

Yeni Turkcell’lilere 8 GB Hediye

Başvuru yapıldıktan sonra, randevu zamanı atanacak ve randevu tarihinde müşterilerin ayağına gidilerek sim kart teslim edilerek sözleşme evrakları imzalatılacak. Bu sayede numara taşıma işlemi başlayacak ve süreç tamamlandığında müşteri bilgilendirilecek. Tek Tıkla Turkcell sayesinde artık hiçbir zahmete girmeden numara taşıma işlemi gerçekleştirilebilecek. 4.5G ihalesinde en yüksek kapasiteyi satın alan Turkcell, Taşıyıcı Birleştirme tekniğini kullanarak, 1 Nisan 2016 tarihi itibari ile sunulabilecek en yüksek 4.5G hızı olacak 375 Mbps’i sağlayan tek mobil operatör olacak. Turkcell’e numarasını taşıyan tüm aboneler 8GB internete de sahip olacak.

Bir önceki yazımız olan Pegasus'tan Bir Bilet Alana Diğeri Bedava! başlıklı makalemizde pegasus 1 bilet alana 1 bilet bedava, pegasus bilet ve pegasus bir bilet alana bir bilet bedava hakkında bilgiler verilmektedir.

TURKCELL YENİ GELEN 8 GB İNTERNET

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?