Yeni Yıla Yeni Telefon Lazım

Yeni Yıla Yeni Telefon Lazım

221
0
PAYLAŞ

cep telefonlarıYeni yılda Turkcell’den kampanyalı akıllı telefon almanın tam zamanı.

Turkcell’in sağlamış olduğu kampanya dahilinde Turkcell T50, Samsung Galaxy Grand Prime, HTC Desire 820, Samsung Galaxy S5, iPhone 5s telefonlarını indirimli ve taksitli alabilirsiniz.

 • Kampanya dahilindeki akıllı telefonlara belirtilen tekliflerle sahip olabilmek için, 12 ve 24 ay taahhütlü tarife ya da internet paketi ile birlikte alınması gereklidir.
 • Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmakta olup limit puanınız TCKN ile adınıza kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek belirlenir.  Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.
 • Limit puanı yeterli olmayan, daha önce Turkcell’de kaydı bulunmayan ya da numarasını Turkcell’e taşıyarak kampanya tekliflerinden faydalanmak isteyen müşterilerin kampanya tekliflerinden faydalanmak için, “Destek hizmeti verme şartlarını sağlayan Turkcell İletişim Merkezleri”ne başvurarak banka kredili tekliflerden; 12, 24 ay taahhütle faydalanması gereklidir. Banka kredili teklifler, ancak müşterinin onayı ile bankaya başvurulan ve bankadan gelen “kredi onayına” göre sunulacaktır. Eğer banka müşteri bilgilerini inceleyerek kredi onayı vermez ise, bu teklifler sunulamayacaktır.
 • Banka kredili tekliflerin sunulduğu Turkcell İletişim Merkezleri listesine ulaşmak için tıklayınız.
 • Kampanya koşullarına aykırılığın gerçekleşmesi halinde, BTK’nın belirlediği usullere uygun olarak hesaplanan tutar cayma bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Turkcell’in kampanya tarih ve şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Detaylı kampanya koşulları için;
  Turkcell T50 cihaz kampanyasının detayları için tıklayınız.
  Samsung Galaxy Grand Prime ve Samsung Galaxy S5 cihaz kampanyasının detayları için tıklayınız.
  HTC Desire 820 cihaz kampanyasının detayları için tıklayınız.
  iPhone 5S cihaz kampanyasının detayları için tıklayınız.

 

Bir önceki yazımız olan TTNET Yeni Yıl iPad Kampanyası başlıklı makalemizde ipad kampanyaları, ttnet ipad kampanyası ve ttnet yeni yıl hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?