YouTube Music Key Üyelik

YouTube Music Key Üyelik

133
0
PAYLAŞ

youtube-music-keyYouTube, geçtiğimiz gün Music Key hizmetini beta olarak duyurduktan sonra, şimdi de ücretli üyelik fiyat planını açıkladı. İşte paralı YouTube MusicKey’in üyelik ücretleri.

Dünya’nın en çok ziyaret edilen sitelerinden biri olan YouTube’da, en çok müzik videoları izleniyor. Hatta hatırlayacağınız üzre, geçtiğimiz yıl büyük bir Gangnam Sytle fırtınası kopmuş ve Gangnam Style adlı şarkı 2 milyarın üzerine izlenme sayısına ulaşmıştı.

Bu ve bunun gibi müzik videolarının izlenme sayıları ve kullanıcılarına daha profesyonel anlamda müzik dinletme deneyimi sunmayı hedefleyen YouTube ise, ücretli üyelik sistemi Music Key’i, geçtiğimiz gün duyurdu.

Reklamsız, arka planda ya da internet bağlantısı olmadan da kullanılabilecek olan Music Key’in ücretleri de bugün itibariyle açıklandı.

Henüz sadece Amerika ve 6 Avrupa ülkesinde beta olarak kullanılabilen sistem, 6 ay boyunca tamamen ücretsiz olarak beta süecine devam edecek. Beta sürecinin ardından YouTube’un yasak olmadığı tüm ülkelerde kullanılabilecek sistem, aylık 7,99 Dolar ücrete sahip olacak.

Ülkemiz için fiyat politikası bilinmese de Deezer ve Spotify gibi sistemlere alternatif olabilecek YouTube MusicKey, Mayıs 2015 itibariyle beta sürecinden çıkarak normal kullanıma sunulacak.

Sistemi denemek isteyen kullanıcılar ise, YouTube.com/MusicKey adresini ziyeret ederek, kullanmaya başlayabilecekler.

Bir önceki yazımız olan Google Trends, YouTube’daki En Popüler Videoları Göstermeye Başladı başlıklı makalemizde google trends ve youtube trends hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?