Yurtiçi Kargo’dan Öğrenci ve Memurlara Müjde

Yurtiçi Kargo’dan Öğrenci ve Memurlara Müjde

248
0
PAYLAŞ

yurtici-kargo-ogrenci-memur-indirimMüşteri odaklı kampanyaları ile dikkat çeken Yurtiçi Kargo, tüm memurlara ve yeni eğitim öğretim yılına başlamaya hazırlanan öğrencilere, 15 Ekim 2014 tarihine kadar yapacakları gönderilerde taşıma bedeli üzerinden yüzde 30 oranında indirim sunacak.

Müşterilerinin farklı mevsimsel ihtiyaçlarını çözümlemeye odaklanan Yurtiçi Kargo, tüm memurların ve okulların açılmasına sayılı günler kala yeni eğitim öğretim dönemi için hazırlıklara başlayan öğrencilerin yüklerini hafifletecek bir kampanyaya start verdi.

Yurtiçi Kargo, Parolu kart sahibi tüm öğrencilere ve memurlara 15 Ekim 2014 tarihine kadar, standart ve VIP (ekspres) gönderilerinde yüzde 30 oranında indirim imkanı sunacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin kargolarını gönderirken Parolu kartlarıyla kampanyadan faydalanmak istediklerini belirtmeleri yeterli olacaktır.

Parolu Kart sahibi olmayan öğrenci ve memurlar ise tüm Yurtiçi Kargo şubelerinden ve acentelerinden, ücret ödemeksizin, Yurtiçi Kargo Parolu Kart sahibi olabilir ve kampanyadan yararlanabilirler.

Bir önceki yazımız olan ESET’le Hem Güvende Ol Hem İngilizce Öğren başlıklı makalemizde eset, eset kampanya ve ingilizce eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?